Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma msn. En osztálytársam apja...

Ma msn. En osztálytársam apja azt mondta: Holnap hozd a psp-t a bolt elé mert baj lesz köcsög. Az osztálytársam neke madta a pspjét. Kicsit fosok a hapitol. Szerintetek mi lesz? Megver vagy valami? Vagy csak oda adom és elmegy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mi honnan tudjuk, nem ismerjük a pasast...Na de ha osztálytársad értelmes akkor csak megmondja már az apjának, hogy nem loptad el a psp-t hanem ő adta neked. Mondjuk ha ilyen apja van...
2010. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "mert baj lesz köcsög" kifejezés elég fenyegetően hangzik egy felnőtt szájából. Én lehet, hogy elhívnám valamelyik szülőmet is, vagy idősebb testvért. Nem azért, mert biztos meg akar verni a fickó. (Szép is lenne, simán feljelenthetnétek.) Egyszerűen csak jobban érezném magam tőle, ha van még ott valaki rajtunk kívül.
2010. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ennek mi köze a babákhoz?!?!?!
2010. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Azért is szerepel az "Egyéb kérdések" témakörben. (:
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
De akkor miért nem az "Egyéb kérdések/Egyéb kérdések" témakörben van?????
2010. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4.vagyok.Köszi utolsó,Te megértetted mit is akartam.
2010. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű kamasz a kérdező és ugye nekik is van lehetőség itt kérdezni.Viszont Ő nem ott tette fel hanem az egyéb kérdéseknél és nem a babáknál!Nincs is ezzel semmi gond!A kérdésre válaszolva pedig az Apuka tudja ,hogy a gyereke oda adta neked?Érdemes lenne a gyereket is oda hívni hiszen Ő adta.Amennyiben ez nem megoldható szerintem se egyedül menj.
2010. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tejes kispapucs válasza:
na mi történt? már biztos odaadtad...
2012. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!