Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gyermekünket várjuk és...

Első gyermekünket várjuk és véleményeteket várom, hogy Nektek mennyire tetszenek ezek a nevek?!

Figyelt kérdés
Kèt utónevet szeretnènk a kislányunknak adni a vezetèknèv: Zitterbach. Ezek lennènek a neveknevek: Zara,Mara,Míra,Mia,Zoè,Zóra.

2015. júl. 7. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Zarára szavazok, ezek közül max a Miát tudom második névnek elképzelni.
2015. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"Maya név ?tetszik ?
2015. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Maya ,Zara, Kedvenc nevem:Emese
2015. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A Zara nekem is nagyon tetszik, de elég nehezen tudok ezek közül a nevek közül olyat választani, ami passzolna oda második utónévnek. Pedig a Mara, a Míra és a Mia is tetszik, de a Zarával annyira nem passzol.

Kedves válaszolók, olyan név nincs a magyar nyelvben, hogy "Maya", mert kiejtés szerint lehet csak leírni a neveket, tehát az Maja.

2015. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszön az eddigi válaszokat,a Zia nevet lefelejtettem az,hogy tetszik?
2015. júl. 7. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Zia helyett nekem inkább a Zita tetszik.

Míra,Mara,Maja,Zóra ezek tetszenek.

2015. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Zoé Míra vagy Mìra Zoé esetleg a Zorka nem tetszik?
2015. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs valami más név esetleg, amit felnőttként is szívesen visel? Nem akarlak megbántani, tényleg távol áll tőlem, de ezek mifelénk kutyanevek. Ha csak ezek közül lehet választani akkor Zoé, esetleg Zóra


Ezek nem tetszenek esetleg? Flóra, Marina, Mirabella, Emília. ezekben benne vannak az általatok választott nevek, becézhetitek is úgy, mégis komolyabban hangzik.

2015. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Zitterbach Zara Mia, ha két nevet szeretnétek :)
2015. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ehhez a vezetéknévhez, ami amúgy is kicsit kacifántos, nehezen érthető, sokkal egyszerűbb, közismertebb keresztnevet adnák, pl Dóra. Nekem a Zara az egy üzlet meg egy hotel, a Mara olyan mint egy öreg színésznő, a többi meg erőltetett mondvacsinált divatnév, ami ki fog menni a divatból, ahogy annak idején a Mónika meg a Szilvia. A Zóra vagy Zorka még viszonylag jó lenne, de nem ehhez a vezetéknévhez.
2015. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!