Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eleinte a kisbabánk hol...

Eleinte a kisbabánk hol aludjon? Külön szobájában vagy velünk?

Figyelt kérdés
Külön szoba előnyei, hátrányai? Ha velünk van mikortól szokták a saját szobájába szoktatni?
2010. márc. 3. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,nekem még csak pocaklakóm van de velünk fog aludni az ágyunk mellett mert nem érezném biztonságban ha nem lenne mellettem és így talán könnyebb lesz szoptatni is és vele lenni ha felébred...!

34 hetes km

2010. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kislányomnak van saját szobája, de nagyon hideg. 8 hónapos és még a mi szobánkaban alszik a saját ágyában, mostanában fogjuk átvinni a saját szobájába.

Nekünk a védőnő azt tanácsolta, hogy 6 hónapos kora körül szoktassuk a saját szobájába.

2010. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos és velünk alszik egy szobában, majd ha betölti a 6 hónapot akkor szoktatjuk a saját szobájába.
2010. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jobban jársz, ha külön altatod. Együtt alvásra rászoktatni nagyon könnyű, leszoktatni kevésbé...biztonságról annyit hogy arra van a légzésfigyelő.
2010. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom kezdettől fogva külön alszik, de szigorúan légzésfigyelővel. Nekem is kényelmesebb így és nagykorában nem kell átszoktatni. Mondjuk amúgy sem nagyon fért volna be a hálószobába az ágya. Most másfél éves, nemsokára jön a tesó és egy szobában lesznek. Remélem hamar megszokják egymást!
2010. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi határozottan a külön szobában alvást terveztük. Megcsináltuk a gyerekszobát, vettünk légzésfigyelőt, stb. Majd hazajöttünk és az első mondtatom az volt, hogy vigyük át a gyerekágyat a saját szobánkba. Aztán mikor lefeküdtünk még a fejvédőjét is levettük azon az oldalon ahonnan láttuk. Hát ennyit a nagy, okos szülői tervekről! Egyébként mi 3 hónapos korában tettük át a gyerekszobába az alvást, zökkenőmentesen!

Én azt javaslom, hogy ha van rá lehetőségetek, akkor csináljátok meg a különszobát neki, de tegyetek be egy ágyat neked is, ha esetleg szükség lenne rá. Aztán, ha hazaviszitek a babát úgyis érezni fogod, hogy hogyan jó nektek, hogyan vagy nyugodt.

2010. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is megcsináltuk a különszobát,berendezve....

Hazajöttünk a kórházból,a kisasszony szinte le sem szállt a cicimről,úgyhogy 2 hétig a nagyágyban köztünk feküdt!Majd inkább kényelmi (nekem)Szempontból átvittük az ágyát a franciaágy mellé!két és fél hós volt mikor nagyon megfáztam és iszonyatosan köhögtem!(Apa ezen okokból már két héttel előttem kiköltözött)így én is kiköltöztem a nappaliba a kanapéra Apa mellé:)

Tudom vicces!Átvette az uralmat!Viszont egy hét után úgy döntöttünk,mivel az alvási szokásai nem változtak attól h nem aludtunk melette(9-9 ig alszik 1* kel,néha 2*)3 hós volt mikor átvittük a szobájába az ágyát!Ez vasárnap volt,nagyon ügyin alszik,és meg rátapadtam a bébiőrre!De én is jól alszom!És tegnap már a saját ágyunkban aludtunk Apával mind a ketten!De ezt majd ha megszületik a Babád Te fogod érezni h nektek h a legjobb,legkényelmesebb legbiztonságosabb!

2010. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia mi is különszobába tettük a kislányunkat, de a kétórás etetések,és a kieső cumi miatt bevittük az ágyát a szobánkba, ott aludt 4 hónapos koráig,azóta a szobájában alszik( mindig is volt légzésfigyelőnk) és csak reggel ha nyöszörög viszem be az ágyunkba magunk mellé, most 10 hós nálunk ez müködik.
2010. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!