Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balatonszemes milyen kisgyerek...

Balatonszemes milyen kisgyerekkel? Van ott is esetleg homokos kiépített rész kicsiknek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal 3 strand van, ebből 1 olyan igazán gyerekeknek való, ahol sekély a víz, tudnak homokozni stb. Illetve van egy élményfürdő, ami szintén gyerekbarát. Elég közkedvelt, ahogy hallom.
2015. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van két elég sekély része, ahol lehet strandolni kisgyerekkel, mi nagyon szerettük gyerekkorom óta minden évben ott nyaraltunk nagyon sokáig. Az élmény fürdő sem rossz, bár szerintem drága, én jobban szerettem a mellette lévő strandot., vannak fák, meg árnyék, elég jól el lehet a nap elől is bújni.
2015. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!