Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, hogy bírnátok így az...

Ti, hogy bírnátok így az életet? Megbolondulok lassan.

Figyelt kérdés
Eddig normális házasságban éltem, van két szép gyerekem és egy férjem. Nem vagyunk milliomosok, de azért mindenünk meg van. Férjem bevállalt valami melót éjszakánként. Egyetlen éjszaka sincs itthon. Se hétvégén, se hétköznap. Minden rámszakadt. Egyedül nevelem a gyerekeket, egyedül látom el őket. Egy hónapja szinte nem is látták az apjukat. Nagyon nehezen viselem. Hiányzik, de mérges is vagyok rá. Mit tennétek a helyemben? Adjatok valami tanácsot!
2015. júl. 9. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez már rövidtávon sem jó megoldás, amint látod, tehát egyetlen dolgot tehetsz, leülsz és megbeszéled a férjeddel, hogy ez így nem megy. Nem minden a pénz. Nyilván fontos, de nem minden áron.
2015. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 3 éves a nagyobbik, a pici 20 hónapos. Itthon vagyok egyedül velük egész nap. A nagy szeptemberben kezdi az ovit.
2015. júl. 9. 21:32
 3/31 A kérdező kommentje:
Természetesen a hivatalos munkája is meg van. Szóval nappal a rendes munkahelyén tartózkodik.
2015. júl. 9. 21:33
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
ha ideális család lennétek, akkor a férjed, mielőtt bevállalta a munkát, megbeszélte volna veled miért, meddig, hogyan? Így nagyon úgy néz ki, menekül a családi élet elől.
2015. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
és mikor alszik??? erre sajnos nem csak a házasságotok hanem a férjed egészsége is rámehet. beszéld meg vele, hogy nem ér ennyit...
2015. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy ott tud aludni.

Én is észrevettem már többször rajta, hogy menekül a családi élettől. Szereti a gyerekeket, de szinte nulla közös program.

Azt is megkérdőjelezem, hogy dolgozni jár. Igaz több pénz van a háznál. De furcsa ez az egész.

2015. júl. 9. 21:40
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Milyen melót? Mennyi időre? Ennyire megérné anyagilag? Normális esetben ezeket megbeszélik a házastársak egymással, mielőtt belevágnak...
2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nála a megbeszélés az volt, hogy azt mondta nem tudja mennyi ideig tart ez az egész. Ma rákérdeztem míg hazajött átöltözni. Megint azt mondta, hogy nem tudja. Könyörögtem neki, hogy csak annyit mondjon, hogy 2 hét vagy december? Vagy meddig kell várnom? De csak annyit mondott megint, hogy nem tudja.

Szegény gyerekekkel is ingerültebb vagyok. :-(((((

2015. júl. 9. 22:05
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Azt legalább tudod, hogy hol dolgozik és mit?
2015. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem mondja meg.
2015. júl. 9. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!