Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valamit fogfájásra...

Ajánlanátok valamit fogfájásra? Már megbolondulok úgy sajnálom a kislányomat.

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és jön a foga vagy csírák vagy nem tudom de elképesztően kínozza szegénykémet. Napok óta nem alszunk semmit, annyira sajnálom szegénykémet. Tudtok valamit ajánlani? A doktornőnk homeopátiás szert ajánlott de semmit nem ért. Köszönöm a segítséget előre is!
2015. febr. 21. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik homeós szert ajánlotta? Mert nekünk a Viburcol kúp használt, meg az ínyére kentem egy lidocain tartalmú zselét, már az a masszírozás is megnyugtatta.
2015. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viburcol kúp, osanit, valamilyen gél. Ha nem segít, nurofen. Mi felnőttek is veszünk be fájdalomcsillapítót, ha nagyon fáj.

Az enyém kb 2x kapott, gyorsan hatott neki.

2015. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van kimondottan ínyre gél

mi a Dologélt használtuk, meg sem kottyant vele a fogzás

amikor kicsit nyűglődött nyáladzott, már kentem is

2015. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugodtan Nurofent. Én is azt adok, ha nagyon durva a dolog. A Viburcol nálunk nem használt semmit, a Dentinox is csak 5 percig, amíg le nem nyalta...
2015. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónapos a kislányom. Minden nap többször kenem neki Dologéllel, utána kicsit megnyugszik.
2015. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fáj valamid, esetleg a fogad, akkor te mit teszel?!

Elkezded a fájdalmadat csillapítani nem?!

Hogy teszed?! Beveszel egy gyógyszert, nem?!

Akkor a gyerkőcnek miért nem adsz?!

Nem tömni kell vele, csak akkor adni, ha már a tapétát együtt kaparjátok le a falról, oly annyira fáj már "mindene".

Lehet próbálkozni homeopátiával (kell is egyébként), nem szabad mindenre gyógyszert adni. Viszont, ha már ilyen durva a helyzet, akkor adj neki fájdalomcsillapítót (mint ahogy írták - Nurofent). 2,5 ml-t már kaphat.


Hidd el, jobb, mint a pálinkás kenyér ... !

2015. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A dologél beválni látszik :) Köszönjük a segítséget!


Annyira még nem durva a helyzet hogy gyógyszert adjak neki!


Köszönöm még egyszer

2015. febr. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!