Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb játszóház?

Figyelt kérdés
3 éves gyerekkel mennék. Jelenleg 3 mat néztem ki
2015. júl. 12. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleven park.
2015. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem ki


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 12. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, a kisfiam már 5 éves, de én is az Elevenparkot mondtam volna. A pesti (Reno udvar) oldalon lévőbe szoktunk menni.

Hétköznap érdemes, akkor kevesebben vannak, légkondicionált, a belépőben nincs időmegkötés (tehát ha 3 órát marad akkor annyi, ah meg 5-t akkor annyi).

Ár-érték arányban az egyik legjobb- van büfé is, olyan nagyobb játékok vannak, amik azért nem mindennaposak pl. egy játszótéren.

Azért jó, ha nem csak a szülő megy a gyerekkel, hanem korban hozzáillő kis társa is- nem feltétlenül mókás a 90 kilós anyuka, amikor már fél órája pattog a trambulinon, hogy szegény kis "cucimókus szívemcsücske" kisgyermeke ne folyamatosan nyávogjon rajta :)- közben a többi gyerek meg kerülgeti, de kinek mi...


Mi kis barátokkal, ovis társakkal stb. szoktunk összehozni 2-3-an egy-egy ilyen alkalmat havonta-kéthavonta egyszer.

Árban is jobb, mert tele van a net mindenféle kuponokkal- ha ez is fontos lehet.


Amik még jók lehetnek:

- Tarzan park újpest: 4 órás karszalagok vannak, ennyi időre szól fixen a belépő, utána óránként az ár negyedét fizeted

-viszont szabadtéri, hatalmas mászókákkal, csúszdákkal, sarazós résszel, vizeskedős résszel, párakapuval stb.

- kulturált, tiszta mosdókkal, itt is van büfé is, könnyű sé ingyenes a parkolás


Pólus centerben is van Kölyökvadon- óránként fizetős- sokkal kisebb helyen, de hasonló a berendezése, mint az Elevenparknak. Itt van olyan opció is, hogy a szülő a bevásárlóközpontban marad, a kicsire pedig a dolgozók figyelnek (nem vettem még ilyet igénybe, de kiírva már láttam)- az ára ettől nem változik.


Ha kisebb léptékűre vágysz, akkor a 14. kerületben jó még a Csizmás kandúr játszóház, itt különlegesek a játékok, vannak jelmezek is, amikbe bele lehet bújni és tk. animáció is, a dolgozók is aktívan részt vesznek a játékban.


[link]


Igaz, hogy nem pont Budapest, de Dunakeszin, az Auchan blokkban, az üzletsoron is van egy nagy játszóház (Élményváros), mi ezt is szeretjük, az Elevenparkhoz hasonló:


[link]

Itt van kicsiknek gokart, szivacslövő, az a kerekes plüss ló, amivel lehet haladni (nem tudom a pontos nevét) és sószoba-sóhomokozó is.

2015. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!