Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenbe melyik a legjobb...

Debrecenbe melyik a legjobb játszóház 4 évesnek?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem az ottani játszóházakról?Felénk nincs játszóház,ezért még nem is voltunk 4 éves ikreinkkel soha játszóházba.
2014. jún. 20. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem szuper. Átlátható, mégis nagy a játéktér. És a szülők kipróbálhatják a gyerkőccel együtt :)

2014. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban jó a Mester utcai játszóház.
2014. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikepércsi úton a Titanic nagyon bejött a fiamnak

amit még nagyon szeret,a Füredi úton a Malomparkban.Itt kettő van,az egyik szintén Titanic,az nem olyan jó,de van egy kissebb megőrzős,na azt nagyon szereti.Nagyon kedvesek,akik vigyáznak a gyerekekre,nem csak nézik őket,hanem foglalkoznak is velük.Ritkán viszem a fiam,talán évente 4-5 alkalommal,de névről ismerik.Ez mondjuk drágább,de ha sok mindent kell vásárolnom,be szoktam adni.

2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A mikepércsi úton a Titanic játszóház az milyen?Mi olyanba akarunk menni,ahol felnőtteknek is lehet menni a gyerekekkel a csúszdán,meg ilyesmin.
2014. jún. 25. 18:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!A manóvári játszóházba ott lehet a felnőtt a gyerekkel a csúszdán,meg ilyesmin?A belépő gyerekenként óránként 1200 ft,vagy felnőtteknek is kell fizetni?
2014. jún. 25. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy van olyan,amit szülőnek is lehet használni,mindenhol ki van írva,hogy hány éves korig lehet használni.a Titanicnak van honlapja,nézd meg
2014. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!