Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség 3-4 hónap után...

Terhesség 3-4 hónap után miért lesz az apuka mindenért rossz és minden rosszért felelős?

Figyelt kérdés
Egy tökéletes kapcsolat kezdete után, tavaly Augusztusba teherbe esett a barátnőm. Így még boldogabbak lettünk. majd eltelt pár hónap és minden megváltozott. Akármit tettem vagy mondtam mindenért én voltam a felelős, pedig ugrottam minden szavára. Emellett viszont azt akarta, hogy legyek mindig mellette és még a szüleimre is féltékeny volt. A kórházban szülésnél visszatért a kedves énje. Gondoltam csak a terhesség miatt volt ez az állapot. De amint kihoztam, megint kezdte elölről. A végén annyira elfajult a helyzet, hogy nekem esett és megfenyegetett, hogy leszúr. Ez depresszió vagy valami más?

2015. júl. 12. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem a terhesség miatt van. Azaz a barátnődnél pont az váltotta ki, de normális nő nem dilizik be a terhesség alatt.

Szerintem beszéld rá, hogy menjen pszichológushoz, mert mentális problémái vannak.


Én ugyanúgy dolgoztam terhesség alatt, semmi nem változott, nem ugráltattam a férjem, hisz "csak" terhes voltam, nem mozgássérült...

Szülés után kicsit nehezebb volt a helyzet, mire összeszoktunk családként, de soha nem fordult meg a fejemben, hogy bántalmazzam a férjem (vagy a gyerekem).

2015. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen, az.
2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nálunk az volt a probléma, hogy pont munkahely váltás előtt lett terhes. Az egyik helyen már felmondott, de így a másikra nem vették fel. egész nap otthon volt, mégis én takarítottam, mostam, és ha úgy volt főztem is. De ez szerinte nem segítség és kevés volt. Már nem csak én próbáltam elküldeni orvoshoz, de nem hajlandó elmenni, mert szerinte én vagyok a rossz és a hülye, ő meg teljesen egészséges és normális. Csak az anyára halgat, ő meg persze védi a saját lányát
2015. júl. 12. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfenyeget hogy leszúr az semmiképp nem normális. Ha szült ha nem.
2015. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anya vagy nem, én nem élnék olyan emberrel, aki gyilkosságal fenyeget. Divat azt mondani, hogy bántalmazni csak férfi tud nőt, de szerintem ez már egyértelműen bántalmazó kapcsolat, érzelmileg biztosan, fizikilag meg ki tudja mikor válik azzá.

Azt mondom neked, amit egy nőnek is mondanék, ha a férje leszúrással fenyegetné; nem éri meg kivárni, amyg tényleg megteszi. Kit érdekel, hogy szült. Attól még vonatkoznak rá a kulturált viselkedés szabályai, ahogy a törvények is. Vagy ő azt hiszi, hogy mindent megtehet, mert varázslatos Éééédesanya?

2015. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit mond miért vagy rossz? A terhesség alatt sokkal érzékenyebb voltam én is és szülés után is egy darabig, de mások bántalmazása soha nem jutott az eszembe. Szerintem is orvosra lenne szüksége.
2015. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Magas csaj vagy alacsony?Mert ha alacsony akkor érthető.
2015. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Változott a helyzet azóta?
2016. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!