Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, amikor elaludt (ak)...

Anyukák, amikor elaludt (ak) a gyerkőc (ök) ti mit szoktatok csinálni? Ilyenkor egyedül vagytok vagy apuka is otthon?

Figyelt kérdés

Én gépezek, fürdök, mosogatok, teregetek általában. Sajnos apika sosincs itthon :(


Köszi a válaszokat :)


2015. jan. 9. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Apuka nem él már velünk, elváltunk. Egyedül nevelem a kislányomat.

Ilyenkor este olvasok, filmet nézek, gépezek általában. Néha elmarad egy kis céges papírmunka, akkor befejezem azt.

2015. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát hogy a férjem itthon van e ez változó, 3műszakban dolgozik, tehát vagy melózik, vagy alszik (éjszakás előtt) vagy ha délelőttös akkor itthon van.

de a fiam 10-ből 9x fél9kor már alszik, én fent vagyok olyan 10ig, és persze attól is függ hogy a férjem hogy dolgozik, mert pl ha délutános akkor fél11re ér haza.

általában netezek, befejezem a házimunkát (elmosogatok, kiteregetek...stb)tv-zek, fürdök, ha van rá erőm akkor tornázok. tehát változó. sokszor eszembe jut hogy lefekszem akkor mikor a fiam, de inkább szusszanok egyet :)

2015. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férjem.van gyeden, így minden este itthon van. Filmet nézünk, olvasunk, összebujunk, átbeszéljük a napot, tervezgetjük a jövőt, sajnos van mit az utóbbi időben. Amíg tgyáson voltam, és ő dolgozott, akkor változó volt, hogy itthon van vagy sem. Ha nem volt itthon, akkor olvastam, gépeztem. Ilyenkor este már nincs házimunka általában.
2015. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjem leginkább a lövöldözős játékaival játszik ilyenkor a gépen, én meg főleg olvasni szoktam, meg általában (ha nem alszunk el rajta) megnézzük a comedy-n a family guy-t, de ritkán látom a végéig :D Na meg amikor jó idő van, ilyenkor szoktunk kiülni az erkélyre jó nagyokat beszélgetni (ez persze nem azt jelenti, hogy télen nem beszélgetünk :D ), na meg persze jelenleg a kistesón is dolgozunk, úgyhogy ez is az esti program része szokott lenni :)
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Válaszolok az üzeneteimre, összepakolom a lakást (ilyenkor este olyan jó végignézni a katonás rendben álló játékosdobozokon, tiszta padlón, fényes bútorokon), olvasok, átböngészem a kedvenc weblapjaimat.

A fentieket általában akkor teszem, amikor a férjem nincs itthon (heti 4-szer edzeni jár miután lefektettük a kicsit).

Ha a férjem is itthon van, akkor pedig közösen megvacsorázunk, sorozatot nézünk, átbeszéljünk a nap eseményeit, összebújunk.

2015. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a férjem reggel 5 - kor kel minden nap a munka miatt, ilyenkor már ő is alszik. Én általában a telefonon zenét hallgatok, a netet nyomom, olvasok, videót / filmet nézek, teát csinálok magamnak... Szóval ilyenkor kapcsolok ki. Nem is tudok nélküle elaludni. :) Persze ez csak az átlag, amikor a férjem nem dolgozik, akkor ilyenkor filmezünk vagy ehhez hasonló. ;)
2015. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Befejezem a hazimunkat, osszepakolok,kiteregetek stb, aztan ulok le dolgozni.
2015. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendet rakok a konyhában, filmet nézek, olvasok, netezek és nassolok. :)
2015. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én tv nézek férjemel .
2015. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyenkor szoktam rendet rakni meg elmosogatni vagy kiteregetni. Esetleg még kicsit netezek vagy tévézek, aztán megyek aludni. A férjem szinte soha nincs itthon, külföldön dolgozik.
2015. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!