Szerintetek illene?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 8 hónapig voltunk együtt nem terveztük de terhes lett,szakítottam vele mert megijedtem a felelősségtől, viszont felhívott ma hogy örüljek mert elvetélt. Olyan lelkiismeret furdalásom van, szerintetek illene meglátogatnom vagy csak rontanék a helyzeten?
2015. júl. 13. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az egész történet úgy gáz, ahogy van. Elfutottál, de csak azért tehetted ezt meg, mert nem a te testedben fejlődött. Pontosan ugyanannyira vagy felelős érte, mint az, akit otthagytál a francba. Miért van lelkifurdalásod? Mert megkönnyebbültél, hogy ezt most megúsztad? Gyáva disznó vagy. Ha velem tette volna meg ezt valaki, biztos, hogy a büdös életben nem akarnám látni. Ha meglátogatna, felkelnék és addig ütném...!
2015. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát gratula. Szerintem hagyd békén.
2015. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
szerintem te a szeme elé ne kerülj többé...
2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd ilyenkor man kéne a pin@ miatt?? Ilyenkor mar nem kell bocsánat kezdjük ujjra!
2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

1. kíváncsi lennék arra h hány évesek

2. remélem bocsánatot kértél a viselkedésedért...

2015. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először hívd fel telefonon, legyél őszinte, és meglátod a reakcióját.
2015. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Hívd fel telefonon, és mondd el neki, hogy nagyon sajnálod, ami történt, és azt is, ahogyan viselkedtél, de ez egy nagyon jó helyzet volt arra, hogy ő megismerje, milyen egy gyáva, gerinctelen féreg vagy valójában, és így legalább nem húzzátok tovább egymás idejét :)
2015. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nem kell vele kapcolatot tartani, különben besikerül mégegy..nem megbízható. keress mást.
2015. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!