Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik lány akar, másik fiút?

Egyik lány akar, másik fiút?

Figyelt kérdés
Vajon miért van az, hogy a leendő apukák közül vannak, akik kislány utódot szeretnének, és vannak, akik fiú utódot? Vajon a lányt akaró leendő apák érzékenyebbek volnának?

2015. júl. 17. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Vajon miért van az, hogy a leendő anyukák közül egyik lányt akar, a másik fiút. Lehet, hogy a fiút akar leendő anyák durvábbak?

Ilyen hülye egy kérdést...

2015. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk egyformák, ennyi.
2015. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, miért lennének érzékenyebbek? Őket jobban vonzza az elképzelés, hogy a kislányuknak az apukája lesznek, mint hogy a kisfiúknak. Jobban tetszik nekik a lányos apukaság mint a fiús apukaság. Tök mindegy, lényeg, hogy jó apák legyenek.
2015. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem érzékeny a férjem. Soha nem ejtett még egy könnycseppet sem semmiért. Mondjuk kedves, rendes ember, de elég határozott jellem. Két babát vállaltunk, mindkétszer azt mondta, hogy lányt akar. Azok is lettek. :) Imádja őket, azt mondta neki így teljes az élete. De nem érzékenykedik. :)

Szerintem sincs ebben semmi összefüggés.

S aki egy fiút, egy lányt akar, az skizofrén? :D

2015. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Van olyan férfi, akinek lány kell???

Én nem is hallottam még ilyet, sőt inkább olyat, hogy lelépett a férfi, mert lány lett a gyerek.

2015. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, sokan elhagyták már azt a középkori szempontot, hogy fiúutód nélkül kihal a nemzetség satöbbi :) Meg hogy vagy gyerek, vagy lány :)
2015. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem lányt szeretne :)
2015. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ügyet Lenke válasza:
én szeretném, ha lenne lányom és fiam is...az első lány lett, imádom, ha fiam lesz őt is...
2015. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az en ferjem mindig is fiut akart. 2 fiunk szuletett :) Most szeretnenk 3. babat , most azt mondta ,hogy teljesen mindegy neki mi lesz bar ha szoba jonnek a nevek akkor a lanyneveket mondogatja :D
2015. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez beállítottság kérdése. Az enyémnek pl. tökmindegy volt, örült mindennek, ilyen is van (ez a leggyakoribb egyébként végül, ugyanis ez az egyetlen, amit tehetsz, nem tőled függ). Vannak olyan anyák, akik fiút akarnak, vannak akik lány, van akinek mindegy. Ez pont így van a férfiaknál is. Lehet, hogy érzékenyebbek egyébként, bár én nem tapasztaltam ezt.
2015. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!