Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen második nevet választan...

Milyen második nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Mindenképp két nevet szeretnénk a kislányunknak, mert nekem is és az apukájának is két neve van. Viszont csak egyetlen név volt ami mindkettőnk listáján megegyezett, így nem nagyon tudjuk eldönteni milyen nevet válasszunk mellé, bár van pár ötletünk. Szerintetek melyik lenne a legjobb? Vagy ha esetleg van valami más ötletetek, azt is szívesen fogadjuk. Előre is köszönjük.


Sárfalvy Heidi Laura

Sárfalvy Heidi Nóra

Sárfalvy Heidi Liliána

Sárfalvy Heidi Viktória



2015. júl. 17. 14:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Én speciel semmilyet, de ezek kölük a Heidi Laura illik össze legjobban hangzásra.
2015. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Heidi Laura
2015. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem választanék második nevet, már elavult, soha nem fogja használni és csak hosszítja a nevét, akkor meg minek!

De őszinte leszek a Heidi sem kispályás név. A gyerekre is gondoltatok, mikor nevet választotok, vagy csak magatokra?

2015. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Ez a Heidi durva. Szegény kislány! Szerintem gondoljàtok át! Olyan szép a vezetéknév. Mennyivel szebben hangzana egy sarfalvy viktoria vagy ssrfalvy nora. Az ugy tenyleg szep. De hosszu es y al vegzodo vezeteknev melle buntetes a dupla nev, raadasul ez. Egyszeru nev illene hozza. A nora, viktoria tokeletes, de a dora is szepen hangzana.
2015. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönjük az eddigieket!


1: Mivel nekem is két nevem van, tudom mivel jár, én nem haltam bele, annyira felfújjátok ezt az egészet, sőt az én szüleimnek is két neve van, ők is élnek és virulnak. De nem azt kérdeztem, hogy legyen e második neve vagy sem, szerintem..


2: Nem csak magunkra gondoltunk, vagyis de, mert úgy szeretnénk hívni a gyerekünket, ami nekünk tetszik. És ismerünk egy 17 éves Heidi nevű lányt, neki sincs semmi baja, boldogan él és virul ezzel a névvel.


3: Nekem sem hétköznapi nevem van, bár gyakoribb, mint az általunk választott, és nem érzem szivatásnak egyáltalán. Nem kerültem emiatt hátrányba eddigi életem során semmilyen területen.


Kár lobbizni a Heidi ellen, mert nem fogjuk megváltoztatni :)

2015. júl. 17. 15:04
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
A Heidi nekem nagyon osztrák/német, úgyhogy az ékezetmentes Laura megy még legjobban hozzá. Ötletem még a Judit.
2015. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%
Eleve a Heidi egy jódlizó tehénpásztorlány az osztrák-svájci határon. Amúgy a Sárfalvy Nórát nem lehet überelni, de csak így, Heidi nélkül.
2015. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a Bajor hegysegben jodlizo szoke teheneszlany. :) nekem is ez ugrott be!
2015. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Istenem, hogy ti milyen gonoszak vagytok! Igen is szép név, főleg ha a szülőknek tetszik! Ha meg a kislánynak később nem fog tetszeni,egyszerűen megváltoztatja, vagy majd használja a második nevét. kész. A Laura egyébként jobban hangzik valóban,de nekem a Liliána tetszik:)
2015. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Heidi Nóra jó, de a Heidi Liliána is.
2015. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!