Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeked érdekes, ijesztő...

Gyermeked érdekes, ijesztő mondata ami előző életére utalhat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy volt-e olyan mondata- meséje a gyermeketeknek, ami számotokra ijesztő, elgondolkodtató volt. Nekem még csak 1 éves a fiam, így saját tapasztalatot nem tudok írni, csak érdekelnének ilyen történetek.Köszönöm előre is.
2015. júl. 17. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudol, anya elég sok mindent felírt amit mondtam meg el is mesélt, de én ilyet neem mondtam.
2015. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az mennyire releváns, de közeli rokon, barát halálesetével kapcsolatban egyszerűen ragaszkodott hozzá, hogy aki meghalt, az újra megszületik. Ezért ne legyünk szomorúak, mert most is velünk van...
2015. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az :) hisz ezzel a mondattal is arra utalt, hogy nem kell félni, nem ér véget az élet a halállal... néha eszembe jut ez a téma, és akkor nekiállok olvasgatni, érdekes történeteket lehet találni, de az ember elgondolkozik, mennyi lehet igaz belőle. Én mondjuk hiszek benne, hogy volt is és lesz is még éltünk ezen kívül és ha a fiam el kezd beszélni, biztos megpróbálok majd beszélgetni vele az előző életéről. Kíváncsi vagyok lesz-e mit mesélnie vagy sem :)
2015. júl. 17. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

nekem egyszer ezt mondta a kisfiam olyan 4 éves kora körül:

-anya, én nagyon sokat vártam fönt arra, hogy a te gyereked lehessek!


:)))

2015. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ez szerintem akkor fog érdekelni 10 sztori amit gyerekek mondtak a babysittereiknek egy kettő elég hátborzongató :)


[link]

2015. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Unokahúgom a bölcsiben játék közben :

Itt szellemek vannak DE semmi baj nem bántanak senki..

Be is hívták a nővéremet.. :D

2015. júl. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyemek semmi ilyesmit nem mondtak, viszont a kicsi 2-3 honapos koraban rendszeresen nézett es kacagott egy pontra a plafonon...Mintha valaki lett volna ott(de az is lehet csak en akartam ezt hinni, mert túl sok halaleset tortent korulottem akkoriban es azerettem volna, ha meg itt vannak kicsit)
2015. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es ez nagyon aranyos :) 5-ös köszi a linket, ezeket még nem olvastam, tényleg van benne pár hátborzongató sztori... olyanokat remélem nem fogok hallani a fiamtól :)

olyan nekem is volt 14 éve a nagylányomnál, hogy egy pontot nézett, gagyogott és mosolygott... nem ijedtem meg, valahogy rögtön az volt az érzésem, hogy egy közeli hozzátartozóm jött el megnézni őt, mert sajnos előbb meghalt mint megszületett a lányom :)

köszönöm mindenkinek, várom a többi mesét is hátha még idetéved valaki, akinek van ilyen története :)

2015. júl. 18. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk most lesz 7éves a lányunk, vele régen sok ilyen dolog történt, de 4éves kora óta egy sem. Régen szüleimnél laktunk egy éves koráig, és abban a szobában, ahol a nagymamám meghalt. Mikor még baba volt, rengetegszer csinálta, hogy felkelt, és egy pontot meredten nézett,és üvöltött. Párom hülyének nézett,mikor mondtam neki, aztán egyik este vacsit főztem, ő meg bennt volt a szobában a lányunkkal, aki már aludt,megébredt, és párom válla felett nézte a falat,és üvöltött, párom akármit mondott neki,csak nézett meredten a válla felett,és sírt, párom meg úgy megijedt,csak úgy rohantak ki a konyhába. Ez sokáig így volt, de egy idő után nem sírt, hanem nevetett,és mikor nagyobb volt, tudott a nagyjából beszélni, és kérdeztem, hogy min nevet, azt mondta,hogy" alanos néni ".Utána elköltöztünk albérletbe, ott ilyen nem volt, hogy mondott volna ilyen dolgokat, de a konyhába felakasztottuk a keresztelőjén készült családi képet(sose szerette,mikor mutattam neki).aztán mikor beköltöztünk a saját házunkba, akkor kérdeztem, hogy felakasszuk-e a szobájában azt a képet, vagy keressek neki máshol helyet.erre azt mondta,hogy nyugodtan, mert itt már nincs ott felette az a mosolygós fehérhajú néni,aki a konyhában volt mindig. Azt hittem rosszul leszek. Kérdeztem, hogy hogyan nézett ki,és mondta, hogy öregen. Fehér, rövid haja volt, meg ráncos volt. Kérdeztem, hogy gonosz volt -e,azt mondta, hogy mindig mosolygott.ez volt az utolsó ilyen, később még kérdeztem tőle egy-kétszer,hogy látott-e valami hasonlót, de azt mondta, hogy nem. Ez volt 4éves korában.
2015. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez elég ijesztő... köszönöm
2015. júl. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!