Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már? (IJESZTŐ)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már? (IJESZTŐ)

Figyelt kérdés
Veletek előfordult már, hogy egy nő dührohamot kapott mert nem lett megdugva... ? Tudom-tudom, hogy a férfiak bla bla... de a másik oldal sem kevésbé ijesztő :D Vélemény?

2014. dec. 17. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet ijesztő,de azt ne felejtsük el,hogy egy férfinak is rossz,ha nincs kielégítve ugyan így van ez a nőkkel is. Kiakadni igaz,hogy annyira nem kell,de tisztán érthető a reakció egy bizonyos szintig. :)
2014. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elő. Hullafáradt voltam 2 műszak után.

Addig birizgált, és idegesített, hogy megkapta amit akart. Csak volt előtte fél óra kiabálás...


Akkor elég ijesztő volt. :D

2014. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én kislánynak cukkoltam a párom meg cajosnak úgy felidegesítette magát hogy azthittem az ágy beszakad de jó is volt :333
2014. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is hdhös vagyok, de csak magamban "hisztizek"... :(
2014. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*dühös
2014. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dobálózott is, és meg is ütött! Régen történt... barátomként kezeltem részeg volt és nálam aludt... Hu de ijesztő volt basszus :D Elég jókat derülök rajta azóta is. :D
2014. dec. 17. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi lett a dologból? Megkapta végül amit akart?:)
2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyenen dühöng az elmebeteg és nyugtatólövedékkel küldeném aludni aznap.
2014. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, részeg volt és kiszolgáltatott (szerintem bepattant egy eki is!) Másnap délutánig pótoltuk! Alig vártam mit fog mondani ha felkel! Nem bírtam megállni, hogy ne röhögjem el magam :D :D :D
2014. dec. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!