Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiengednétek egy 7 és egy 8...

Kiengednétek egy 7 és egy 8 éves lányt a kertbe medencézni (70 cm-es víz)? A kicsi alszik, nem tudom itt hagyni, a nagyokkal meg már nem lehet bírni. Az ablakból rájuk látok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem lehet bent hagyni a kicsit, ha alszik???

Tudnak úszni a nagyok? Mennyire szoktak belemerülni a pancsolásba?

Nem hinném, hogy akkora vízben baj történhet, de neked kell tudnod, te ismered őket.

2015. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem engedném ki a nagyokat egyedül, hiába látnék rájuk.
2015. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
7-8 évesen bőven egyedül medencéztünk az unokatestvéreimmel. Ha elég értelmesek nem lesz ebből gond. Bár nem hiszem, hogy az alvó kicsi megsértődik ha nem strázsálsz felette :-)
2015. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Közben okafogyottá vált a kérdés, megjött apuka. :)

2015. júl. 20. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Inkább kinn lennék a nagyobbakkal, a kicsi tud egyedül is aludni. (Nekem soha nem hutott eszembe, hogy azért ne csináljak valamit, mert alszik a baba - kivéve természetesen a nagyon zajos dolgokat.)


De ilyenkor akár a picit is altathatod a kertben, és akkor végképp nincs gond. Egyedül a két lányt nem engedném pancsolni, mert ha valamelyikkel gond van (rosszul lesz, beveri a fejét a medencében, stb), akkor mire kimennél, már késö lehet.

2015. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos most kicsit nincs jól, nagyon rosszul alszik.

Egyik leányzó nem nagyon tud úszni. És finoman fogalmazva nagyon eszetlenek.

Mindenki kapta a zöld pacsit, nem tudom, mit lehetett ezeken a válaszokon lepontozni...

2015. júl. 20. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre az esetekre tesz nagyon jó szolgálatot a bébiőr.

Te kint vagy és a mikrofonon keresztül hallod még az is ha mocorog az ágyban, ha felsír meg pláne!

Mi 15 ezerért vettük és ha csend van még azt is hallom vele az udvaron, hogy szuszog. Ha meg sír szaladok be.


De a kérdésre válaszolva, nem engedném őket egyedül medencézni.

2015. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám őket egyedül.

Persze nem kell a fenekükben lenni folyamatosan, csak annyira távolodnék el, hogy bármilyen gond esetén még időben kiérjek. Ez a házból szerintem nem valósítható meg.

Amúgy a bébiőr valóban nagy segítség a kertes házban élőknek, nélküle a nagyobbik gyereknek is sokkal rosszabb lenne :)

2015. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!