Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastam, hogy vannak itt...

Olvastam, hogy vannak itt olyan anyukák, akiknek nagyon kicsi mellé érkezett a tesó. Hogyan lehet ezt bírni fizikailag a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem most 10 hónapos a fiam és lehet, hogy jön a tesó. Félek egy kicsit, mert ő lesz a 3. gyerkőc és már volt koraszülésem. Elég nehéz volt az első terhességem és feküdni is kellett. Viszont a másodikkal nem volt semmi gond. Hogyan fogom így emelgetni és cipelni közel 10 kg-os kisfiamat? Vannak itt hasonló cipőben járó anyukák?
2009. júl. 28. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos volt a lányom, amikor terhes lettem a fiammal. Semmi gondot nem okozott, 3 hónapos voltam, amikor elköltöztünk egy társasház 3. emeletére, és cipelnem kellett a lányom. De mire 7 hós lettem, addigra egyedül felment.

Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor nem okoz gondot, persze oda kell figyelni, én pl úgy emeltem meg a picim, hogy ne nagyon erőltessem a hasam. Sokszor amikor játszott, akkor fekve néztem, olyan is volt, hogy összerámoltam, hogy véletlen se tudjon lenyelni semmit, vagy megsérülni, és szundítottam mellette(olyan félálomban).

Szóval ki lehet bírni, csak egy kicsit jobban oda kell figyelni.

Most már nagyok a lurkók, 4 és 3 évesek, most nehezebb velük, mint akkor =)

2009. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem semmi egy 5 hónapos mellett teherbe esni. És még én izgulok, hogy majd mit szólnak az emberek, hogy ilyen hamar jön a tesó?
2009. júl. 28. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most várom a másodikat, 18 hónap lesz köztük. Már most néha nagyon nehéz, mert a lánykám jönne-menne egész nap, én meg már nem bírom. Vettünk ultra könnyű babakocsit, azzal megyünk messzebbre, de ha közel megyünk, akkor nem marad meg benne, inkább menne. Egyébként hihetetlen csaj: ha látja, hogy megyünk a busz felé, akkor nyugton van, minden más esetben mászna ki a babakocsiból.

Szegény tesó időnként kap egy-két boxot, de általánosságban nagyon figyelmes a "nagy" a pocakomra. Simogatja, puszilgatja, ilyenkor az érzelmek ki-kicsordulnak...

2009. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!