Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bele mennétek hogy a mama...

Ti bele mennétek hogy a mama legyen a gyám?

Figyelt kérdés
Még terhességem alatt szét mentünk a kis fiam apukájával anyu sosem szerette. Fél attól hogy ismét együtt leszünk. mondtam neki hogyan bizonyítsam be hogy nem így lesz??? Azt mondta hogy irassam rá a gyámságot. mit tegyek? 22L
2015. júl. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amelyik gyereknek anyja van, annak nem kell gyámot megjelölni, az olyan mintha elvennék az anyjától a kicsit..
2015. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamának ehhez semmi köze. Pláne nem tartozol neki bizonyítani semmit sem, akkor sem, ha meggondolod magad és újra összejössz a volt pároddal. Ez teljesen abszurd, nem is értem, mit fontolsz meg ezen. Képes lennél azért lemondani a gyerekedről papíron, hogy bebizonyítsd anyádnak, hogy nem érdekel a volt pasid? Kizárt, hogy 22 éves felnőtt nő vagy. Nevetséges.
2015. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Annak a kiskorúnak van gyámja, akinek nincs olyan szülője, aki a szülői felügyeletet gyakorolja, mert meghalt vagy megvonták ezt a jogot. Vagy szülői felügyelet van vagy gyámság, a kettő együtt nem lehet.
2015. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a buta, de nem látom az összefüggést: az, hogy anyukád a gyereked gyámja, miért akadályozna téged abban, hogy újrakezd a volt pasiddal? Inkább könnyebb lesz, hiszen te onnantól nem tartozol jogi felelősséggel a gyerekedért, oda mész ahova akarsz, azt csinálsz amit akarsz. Míg ha neked kell egy babáról, kisgyerekeről gondoskodnod, akkor azért kicsit nehezebb randira járkálni.


Én egyébként önszántamból soha senkire nem íratnám a gyerekem gyámságát.

2015. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló:szerintem annyi,hogy ha ráíratná a gyámságot,és összejönne az exével,a drága Mama simán bezsarolná,hogy pl. nem láthatja,nem viheti el a gyereket,amíg képben van Apuka.Bár ez jogilag hagy némi kivetnivalót maga után,de az emberek érdekesek....

Kérdező:nincs az az Isten,hogy átadnám bármelyik gyerekem(3 van) gyámságát,hacsak nem a halálomon lennék,és az intézettől menteném meg Őket.

2015. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!