Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket hogy fogadtak a...

Titeket hogy fogadtak a munkahelyeteken amikor visszamentetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek és már előre tartok milyen lesz a főnök a kollégák.Teljesen lecserélődtek így nem is tudom mire megyek vissza.

2015. júl. 20. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a főnök, ugyanaz a csapat volt. Pár új kollégát leszámítva. Elég jó csapat volt, mikor elmentem szülni - legalábbis senkivel nem volt komoly konfliktusom, szerettek. Mikor visszamentem, elősz9r nagyon vigyázni akartak rám, hogy pl. ne emeljek, ne erőlködjek (ápolónő vagyok), aztán helyreállt a rend. Most már csak a kérdéseket és tanácsokat kapom, de nem bánom, sok hasznos dolgot mondanak :)
2015. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kollégák rendesek voltak,semmi baj nem volt,a főnökasszony nem mondanám.Én hajnal 5től este 8ig dolgoztam,8 órás bérért,ezt elvárta volna ezután is (nem iroda meló persze).

Innentől csak heti 4 napot megyek így,de csak 6 órás bért fizet és valószínű,hogy keresek mást,mert nem igazán jó a fizetés sem meg a munkaidő sem.

2015. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik csapatba kerültem, de szívesen fogadtak. Még úgy is, hogy 2 gyerekem van, ami ugye nem túl nagy előny.
2015. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!