Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 20 évesen...

Normális az, hogy 20 évesen nagyon szeretnék már egy kisbabát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
kb ket naponta megkerdi valaki ugyhogy gondolom normalis.
2015. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyom akartam már akkor... de tudtam,hogy még korai és hosszùtávon magamnak is az a jò,ha még várunk. Nehéz volt ezt mind kivárni,de most,mikor 25éves lettem kezdtünk pròbálkozni a babával. Eddig sajnos két sikertelen hònap van mögöttünk.
2015. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Még szép, hogy normális! Szerintem az a kevésbé normális, ha még 30 körül sem szeretnének...

Én is szerettem volna már 19 évesen, szerencsére sikerült hamar megalapozni a körülményeket, így most 21 évesen egy 6 hónapos fiúcska anyukája vagyok. :)

2015. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Az más dolog, hogy a legtöbb ember ennyi idősen csak a babaillatot, forgókát, és a puha bababőrt látja, a rengeteg éjszakázást, a számlákat és a kötelezettségeket nem.
2015. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen akartam.. 21 évesen pedig mégis úgy éreztem, hogy még nem.. azt hiszem akkor kezdtem el kapisgálni, hogy az akkori felelősségemmel egy növény jobb lenne talán.. majd 25-re csak kialakult. :)
2015. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
20 évesen szültem a fiam. Egyáltalán nem volt korán. Picit tartottam tőle, hogy jó anyja leszek-e, bírom-e az éjszakázást, tudom-e majd mi baja, miért sír, ilyesmik. De teljesen felesleges volt. Tökéletesen passzolunk, pont nekem való gyerek. :) Sosem éreztem tehernek a létezését. Az anyagi része meg? Kevesebbe kerül egy gyerek, mint sokan azt hangoztatják. Az a tapasztalatom, hogy túloznak az emberek. Persze mindent meg akarsz neki adni, de rájössz úgy is, hogy márkás játékok meg extra drága ruhák nélkül is felnő az a gyerek. Úgyhogy ha van hová szülnöd (nem a szüleidhez érkezik a baba) van kitől szülni (értékes kapcsolatod van) fent tudjátok tartani magatokat, akkor szerintem egyáltalán nem korai.
2015. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.5 éves voltam,amikor megszületett az első gyerekem...nekem nem volt korai.Azóta született még 2 gyerek,és imádok anyuka lenni.Bár azóta már 2x20 éves is elmúltam....
2015. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!