Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen érezted először...

Hány évesen érezted először nagyon, hogy szeretnél kisbabát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen.

Addig el sem tudtam képzelni, hogy legyen babám, aztán jött az ihlet. :)

S utána bele is vágtunk a párommal, és lett is egy babánk, hamar összejött.

Most 29 vagyok, és most jobban vágyok egy másodikra, mint talán az elsőre vágytam. De még várunk, mert még csak 15 hónapos a kicsi, és több időt akarok köztük.

2012. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen kezdődött a vágy, most 20 évesen is csak egyre jobban erősödik. Viszont a realitás miatt egyelőre csak vágy marad, az orvosi egyetem első pár éve és a kisbaba nem kompatibilisek egymással :( De amint az utolsó évben leszek, már dolgozunk is a babaprojekten.
2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 28 lehettem,akkor éreztem úgy hogy már kiéltem magam szórakozás terén és már szeretnék babát,és adottak voltak a körülmények is.Aztán 29 évesen lettem terhes.
2012. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ava87 ***** válasza:
100%
16 évesen már sokat gondoltam rá, de persze akkor nem volt időszerű. 18-19 évesen már nagyon nagyon akartam, bár nem minden gondolatom a kisbabák körül forgott, csak akkor már nagyon sokat álmodoztam róla, hogy majd babám lesz, meg hogy milyen anyuka leszek.
2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen egyszerűen bekattantam. nem úgy éreztem, hogy szeretnék gyereket, hanem, hogy KELL egy gyerek :D

kicsit ijesztő volt :) pár hét múlva teherbe is estem :)

2012. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én férfi létemre már most 18 évesen szeretnék :) Feltéve ha lenne barátnőm akivel a szerelemünk gyümölcse úgymond létrejönne :) De még egyenlőre várni kell vele, nem vagyok még kész az apaságra :D
2012. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is már gyerekkorom óta foglalkoztat a dolog. Jelenleg 17 éves vagyok, szóval még nekem sem egészen aktuális, de ha véletlenül teherbe esnék (esélytelen), biztos, hogy nem vetetném el.

Jelenlegi terveim alapján egyetem után Én is rögtön ráállok az "alkotásra". :)

2012. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hehe, 16 vagyok és most jött rám. illetve nem érzem még készen magam a dologra, de nagyon várom már azt a kort, amikor már lesz gyerekem:) így csak az unokatestvéreimen és az öcsémen kísérletezhetek ;)

persze, mire eljutok odáig... addig még sok van vissza.:)

2012. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!