Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi bevételből (hitel...

Mennyi bevételből (hitel nélkül) és hány m2-en neveltek 3 gyermeket?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek, jól éltek?

2015. júl. 21. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
6# vagyok, a párom itthon dolgozik. Én külföldön, innen az átlagon felüli kereset :)
2015. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

2. vagyok. A férjem számítógépes szakember, maszekol, ill. külföldre bedolgozik, valamint állandó munkája van egy állami fenntartású cégnél.


Én holland, német, arab szakon végeztem és tanár vagyok egy magángimnáziumban, ill. egyetemen tartok pár órát.

2015. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez most komoly?

A többség ezen az oldalon 4-500 000 Ft felett keres?

Nekünk kb. 250 000 Ft marad hitel befizetése után, igaz csak két gyerkőcünk van, de nem hiszem, hogy olyan rosszul élnénk. Persze élhetnénk jobban is, de azért ebből szerintem nem nyomorog az ember.

itt pedig úgy állítjátok be, ha valaki nem keres minimum 500 000 Ft-ot akkor minek vállal gyereket, meg csak nyomorog.

2015. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem írta azt, vagy állította be úgy, hogy aki kevesebbet keres, az minek vállal gyereket. Hol láttál te ilyet leírva ennél a kérdésnél? Szerintem senki semmi rosszat nem írt a másikra, és senki nem véleményezte, hogy aki kevesebbet keres, az milyen ember. Legalábbis én sehol nem látom leírva... az viszont elgondolkodtató, hogy mindenki le van pontozva, meg az is érdekes, hogy te támadásnak veszed, és sértéseket vizionálsz, ha valaki leírja, hogy 3-4-500ezret keres.
2015. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, igazad van ezekből a válaszokból kevésbé látszik ez a hozzáállás, de már láttam hasonló válaszokat az ilyen jellegű kérdéseknél, illetve a lepontozásokat néztem.
2015. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!