Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortol nem ciki? Hany eves...

Mikortol nem ciki? Hany eves kortol?

Figyelt kérdés
Nagyon akarok gyereket. Csak fiatal vagyok! S nem erdekelnek az olyan valaszok hogy folosleges... Elore Koszi
2015. júl. 21. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

És kérdező mennyire vagy fiatal?

És ki áll olyan jól anyagilag, te magad, vagy a szüleid, vagy a pasid?

Ugyanis nem árt, ha nem a szüleid vagy kizárólag a párod pénzére adsz!

És arra is gondolj, ha netán felszáll a rózsaszín köd, elmúlik a nagy szerelem és a kedves párod már nem szeretne veled együtt lenni és ő a jó anyagi helyzetű egyén a sztoriban, akkor egyedül is tudnád nevelni?

2015. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Gyereket AKARNI semmikor sem ciki. Viszont ha úgy születik gyereketek, hogy nem tudjátok rendesen eltartani, hogy a szüleiteket ugráltatjátok mindenért, hogy még ti magatok is gyerek módjára viselkedtek, na úgy biztosra veheted, hogy sokaknak meg lesz a véleményük. Jó, persze, ha az embernek gyereke van, mindig lesz olyan, akinek meg lesz a véleménye arról, amit és ahogyan csinál, de a fentebb említett dolgok elég sok ember rosszallását kiváltják. Azt hiszem, erre mondható az, hogy "ciki".
2015. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
1 honapja vagyunk egyutt. O 30 eves es en tul fiatal vagyok hozza 15 tudom nagy a kor kulonbseg de nem erdekel. Nem a szuleinknek van sok penzuk hanem nekem es a paromnak kozos... Neki mar van 3 gyereke csak velem is szeretne minimum egyet... Max 2
2015. júl. 22. 01:52
 14/21 anonim ***** válasza:
Bilibe log a kezed. Kamu.
2015. júl. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
aj aj , vigyazz mert jol atfog verni !!!! egy 30 evesnek van esze !! terhes maradsz es ott fog hagyni , foleg csak 1 honapja vagytok egyutt , nem semmi !!! az mas lenne ha 2-3 ev utan ..
2015. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu. 4,5 eve ismerem. 1-1,5 honapja fordult komolyabra a kapcsolatunk.
2015. júl. 22. 11:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért nem a tanuláson jár az eszed?
2015. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Nem a szuleinknek van sok penzuk hanem nekem es a paromnak kozos... "

Magyarul a pasinak van sok pénze!

15 évesen nem hiszem, hogy olyan jó munkahelyed van, hogy összespóroltál egy ház árát! Szerintem még munkahelyed sincs, max. iskolába jársz.

Magyarul eltart a pasid, te meg 15 évesen gyereket akarsz? Még te magad is gyerek vagy, ha nem a szó szoros értelmében!

Meg szerinted a szexen kívül mi a fenét akar tőled a pasi? Néhány kellemes óra együtt és jó napot.

Nyugodj meg, itt nem lesz lánykérés, meg évekig tartó kapcsolat...És akkor úgy minek is a gyerek?

2015. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10 éves korod óta ismered. Na és?
2015. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
közös a pénz? te mennyit is adsz abba a közösbe? Mert szerintem semennyit 15 évesen. Amúgy a pasi beteg egy alak lehet, ha egy 15 éves gyerekkel kezd, sőt, ha igaz amit írtál, akkor kb 10 éves korodtól kerülget? Nem értem, ha már van három gyereke, minek akar egy negyediket is (téged) maga mellé venni. amúgy szerintem is kamu. És igen, törvényileg nem büntethető ha egy 30 éves kúrálgat egy 15 évest, csak erkölcsileg. És a szüleid megtehetik, hogy mindenkinek elterjesztik, és akkor ugrott a pasi állása, ugrottak a gyerekei, sőt, jó esetben az egész társadalmi megbecsülése. Nem hiszem hogy ezt megkockáztatná. ha ez igaz, akkor is csak szexre kellesz neki.
2015. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!