Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Béres Lászlóról vélemények?

Dr. Béres Lászlóról vélemények?

Figyelt kérdés

A férjem felnőtt lánya (tizenévei végén) került hozzá, mert össze-vissza menstruált, néha hetekig késett. Terhességet minden alkalommal kizárta a nőgyógyásza.


Nemrég hívta a férjemet, hogy a doki előre kérne pénzt laborvizsgálatra, mondván majd ő elutalja a pénzt a labornak.

Ez azért rettentő furcsa, mert ha nekem bármikor kellett labor, bármilyen okból, minden magánorvos azt mondta, hogy hozhatok is leleteket, nem muszáj rajta keresztül elvégezni. ELŐRE pedig soha senki nem kért pénzt, mindig utólag.


A férjem most nagyon pipa és gondolkodik rajta, hogy felhívja a dokit. Él a gyanú, hogy a fiatal, naív kislány kinézetre ugrott rá a doki és lehúzásszagú. Erősen gondolkodik, hogy másik orvost keres a lányának.


Nekem már több műtétem is volt, terhességem végén is volt vmi gebasz, de mindig elég volt bevinnem egy bármilyen laborból származó leletet az orvosnak, soha nem az orvosnak fizettem ezért.


Kértek valaha valamelyikőtöktől ELŐRE pénzt (persze számla nélkül...) olyan vizsgálatra, amit eleve külső partner végez?


2015. júl. 22. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!