Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beteg gyerek esetén abszurd...

Beteg gyerek esetén abszurd elvárás hogy az apa ugyanúgy el tudja látni a gyereket mint az anya?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kéne, hogy abszurd legyen. ez lenne a normális szerintem.
2015. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyenjogúság van. Gyerek terén is.

Mivel én a Férjem szabadnapjain dolgozom (heti 2 nap), ezért ő ugyanúgy képes ellátni a 2 éves fiunkat, mint én. Ha kell, az orrát is kiszívja (szerencsére ez ritka).


szerintem az az abszurd, hogy a "gyerek a nő dolga".

2015. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi betegség esetén 2 naponta váltjuk egymást, így van a munkánkban a legkisebb fennakadás.

Viszont mindig én kezdem, azaz enyém a 2 első kemény nap, és ha férjem van otthon, akkor is gyakran felhív, mert nem mindig biztos magában. Szerintem ha valamiért nem lennék elérhető tutira megoldana mindent, de azért jó napközben hallani róluk.

2015. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem volt egyértelmű a kérdésem.

Nem megfázásra vagy valami gyorsan múló betegségre gondoltam, hanem állandó ill. hosszabb távon fennálló dologra.

Konkrétan:

Kisfiam 7 éves. 2 gerinc műtéte volt.

A 2. után nem tud vizeletet ill. székletet üríteni, így nekem kell katéterezni ill. beöntéssel segíteni a székletürítést,

Az apjuk semmiben nem segít!

Azt sem tudja mit kell a gyerekkel csinálni!

Sőt!

Azt sem kérdezi meg hogy hogy van a gyerek!

Teszem azt velem történne valami mi lenne a fiammal???

2015. aug. 16. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

ő is egy gyerek.

szépen me kell neki mutatni azokat a dolokat, amiket szeretnél ha nem csak a te válladat nyomná, gyakorloltatni a feügyeleteddel(kedvesen)bíztatni, és utána hagyni hogy önállóan végezze.

a kiborulás, panaszkodás, mártírkodás nagyon taszító tud lenni, mégha segítőkész is lenne az ember.

higgadtan, normálisan kell felvezetni a dolgokat, nem napokig kérni, könyörögni, hanem amikor látod, hogy szabad éppen, légyszi gyere ide, segítsd ezt tartani, vagy fogd itt meg, szeretnék haladni, stb

2015. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen esetben is amit a kérdező leírt, az apának ugyanúgy el kéne tudni látni a gyereket, mint az anyának.

Sőt, ilyen helyzetben kötelező is lenne tudnia, mert a katéterezést muszáj megcsinálni, és tényleg mi van ha te kidőlsz mondjuk egy influenza vagy egyéb miatt??

Mondjuk azt nem értem hogy hogyhogy meg se kérdezi hogy van a gyerek? Nem vagytok már együtt?

Ha még együtt éltek és ő ennyire "kívülálló"? akkor én elgondolkoznék a folytatáson, illetve leülnék vele alaposan átbeszélni a dolgokat.

2015. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pont emiatt romlik egyre jobban a kapcsolatotunk

Vagyis már csak lakótársak vagyunk

Azok is csak hétköznap, mert hétvégén megy a szeretőjéhez

Pékségben, éjjel dolgozik

Ha itthon is van akkor is csak akkor kel fel mikor már indul

Hosszú.....

Töröm a fejem a jó befejezésen mert ez így tarthatatlan!

2015. aug. 24. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:
a tanácsra mi ez a lepontozás...?
2015. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat a lepontozásért....

Nem azt akartam nyomni...

Vissza lehet csinálni?

2015. szept. 7. 03:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már szerető is van és ennyire nem foglalkozik a családjával, akkor nem az a kérdés, hogy általánosságban mi elvárható, hanem, hogy miért vagy még vele?

Mi köt össze benneteket?

2015. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!