Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Renáta, Beáta, Beatrix nevekrő...

Renáta, Beáta, Beatrix nevekről mit gondoltok? Tetszenek?

Figyelt kérdés
Adnátok valamelyiket?
2015. júl. 27. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Renata, Beata- nagyon nem tetszik, Beatrix elmegy. Egyiket sem adnam.
2015. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem tartozik a kedvenceim közé,viszont nem rossz nevek. Ha a háromból kellene választanom a Beátát választanám :-)
2015. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Én Beáta vagyok, de nem szeretem. Bea-ként használom, mindig így írok alá, kivétel hivatalos helyeken, hivatalos papírokon. A sima Bea jobban tetszik, mint a Beáta. A Beatrix nagyon szép, nem is értem miért nem az lettem inkább, sokszor mondtam is már a szüleimnek! :) Ha Beatrix lennék akkor nem írnám simán Bea-ként, hanem teljes egészében használnám. Renáta nem tetszik egyáltalán. Tehát én a Beatrix nevet adtam volna ha született volna gyerekem, de nem született sajnos, és már nem is fog a korom miatt.
2015. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Beatrix, Beáta helyett Bettina, nálam az a favorit :)
2015. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
nem :-(
2015. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A Beáta nagyon szép
2015. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a Beatrix tetszik. Az egyik ismerősömet így hívják és Trixinek becézik. Becézve mégjobban tetszik :)
2015. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezek közül a Renáta az elmegy kategória. Másikak nem tetszenek. A becézése, hogy Reni nagyon tetszik.
2015. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Egyik sem tetszik. Régen divatnevek voltak, ma már kimentek a divatból, mint a trapéznadrág vagy a Szilvia meg a Mónika. Így fog járni a sok Zselyke, Benett, Kevin, Hanna és egyéb név viselője is. Bocsánat az őszinteségért. Szerintem egy név legyen örök.
2015. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem tetszik egyik sem.


Ha muszáj lenne ezek közül választanom, akkor Renáta.

2015. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!