Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült első pròbálkozás...

Sikerült első pròbálkozásra a lombik bébink, nem akarok vissza menni már dolgozni, mert Ùgy gondolom nem tenne jòt a munkám, féltem, hogy tudnám elintézni?

Figyelt kérdés
Többen mondtàk, hogy egy bizonyos "9" kòd, amit Elmèletileg a zàròra adnak, ez igy van? Van az ki hasonlò cipőbe jàr/jàrt?
2015. júl. 29. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A 9-es kód a veszélyeztetett terhesség táppénzkódja.
2015. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es azt nem tudod, hogy ilyenkor azt automatikusan megkapjuk ilyenkor, vagy ez nem jelent veszelyesztett terhesseget?
2015. júl. 29. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem automatikus!

Én is ezt a kódot kaptam az elején, mert császár lett az első szülésem. Rendesen veszélyeztetettre most vett az orvosom egy hónapja.

2015. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a lombik nem jelent automatikusan veszélyeztetett terhességet.

Az orvosoddal kell megbeszélned, hogy a te esetedben javasolja-e a táppénzt vagy sem.


De azt tudnod kell, hogy akkor bizony a terhesség végégig a falut/várost (lakhelyed) sem hagyhatod el még pár órára sem, mert az rögtön táppénzcsalásnak minősül.

2015. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztàban vagyok! Kicsit tanàcstalan vagyok ezzel kapcsolatban, csak annyit szenvedtünk a babàèrt, a melòban meg nem toleràljàk, hogy a baba miatt nem emelek, megyek ki a dohos raktàrba, ahol wc sincs, vagy nem màszok lètràra, mert akkor azt mondjàk maradjak tàppènzen...
2015. júl. 29. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyed köteles olyan munkakört felajánlani, amit terhesen végezhetsz. Ha ezt nem tudja, távolléti díjjal otthon maradsz. A főnököd nem küldhet táppénzre... Hisz ha egészséges a terhességed, akkor miért lennél keresőképtelen???
2015. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én Kaális inszemes vagyok. Elsőre sikerült. Az én dokim automatikusan táppénzre vett veszélyeztetett terhesként. Kérdezz rá a dokidnál.
2015. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is lombikosok vagyunk, automatikusan elsőre sikerült. Ha olyan a munkád, azonnal kiírnak. Mond hogy szarul vagy itt fáj ott fáj és kész is.
2015. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre most 12 hetes koromig ki lettem írva. A többiek elmondása szerint, továbbra is ki leszek.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. júl. 31. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!