Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a párommal pettingelünk...

Mikor a párommal pettingelünk és össze kevernénk a nedvemet az Ő ondójával akkor is lehet gyerek? Ha jól tudom akkor ezt úgy nevezik, hogy lombik baby? Úristen gyerekem lesz? Nem akarok még gyereket. Ha mégis akkor ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 23:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

ma 23:10-> teljesen egyetértek....


ha nem a hüvelyedben kevertétek össze nem leszel terhes... ha egy befőttesüvegbe csöpögteted a hüvelyváladékod és beleveri a párod nem fog 9 hónap után felsírni a befőttesüveg...aki ennyire hülye minek kezd bele a nemi életbe?

2011. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
fake
2011. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
igen és injektáld be a cuccot a macskádba és akkor ő lesz a béranya(de csak ha adsz neki extra adag whiskast)
2011. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A baba az nem a női nedv és az ondó együtteséből lesz!! Jézusom, könyörgöm mondd, hogy csak unatkoztál és ezért tettél fel ilyen ostoba kérdést, hogy nevess egy jót azon, hogy más, épp elméjű ember, hogy tépi a haját az ilyen agyalágyult kérdések olvasását követően!! A lombik az egy program, amely úgy jön létre, hogy a nőtől kivesznek néhány petesejtet majd mesterséges úton (lombikban) megtermékenyítik a férfi spermájával. Érted?? Petesejt és sperma!!! A biológia óra látogatása helyett mit csináltál? A nedvedet és a fiúk spermáját kutyulgattad egy homokozóvödörben?? Egyáltalán, minek szexel az ilyen ember, aki még ilyen alapvető dolgokkal sincsen tisztába? Na és az ilyen tudatlan, ostoba, szánalmas emberek hülyeségei miatt kerül az a sok ártatlan gyermek abortuszos listára ... Hát gratulálok Te észlény!! Én a helyedben nagyon gyorsan nekiülnék biológiakönyvet lapozgatni, mert ilyen alapvető ismeretek hiányában halálra vagy ítélve az élet terén!!!
2011. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
bocsánat, spermium!!! :-) javítottam! :)
2011. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
ma 23:22 ne bántsd valszeg 13 éves és még csak az állatokat tanulják
2011. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
:D
2011. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorú ha már 13 évesen ilyesmit csinál ...Egyébként pedig az állatoknál sem így működik a dolog :-)
2011. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
ma 23:47 én sem tartom jó dolognak nyugi...de sajna ez már elfogadott ma h 13-14 évesen valakinek el kell vesztenie... basszus én akkora gáz vagyok... 17 voltam amikor elveszítettem másfél év járás után és basszus azóta már babát várok, de annyira gáz ez is mert nekünk tervezetten jön 2 év házasság után...olyan ciki mit csináljak? és még hetero is vagyok meg még mindig szerelmes vagyok a férjembe? kiírjam sztetek én is gyakorira hogy ilyenkor mi a teendő? vagy folytassam a gyerekcuccok vásárlását és legyek boldog?:):DDD
2011. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak 20 éves vagyok, de én is babát várok, és én is imádom a páromat, és hetero vagyok, tehát vásárolgassunk csak nyugodtan tovább és legyünk boldogok :D
2011. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!