Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez hiába kék, nem vennétek...

Ez hiába kék, nem vennétek fiúnak, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 30. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, a virágok miatt ez inkább lányos, nem venném meg fiúnak.
2015. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

nem tök mindegy mibe ül az a gyerek ??????

hidd el nem fogja érdekelni és spec emlékezni sem fog rá ....

ez csak a szülök dilije


legyen a szempont az h a mintán kívül minden másban megfeleljen : biztonság, mobilitás, funkció, takaríthatóság, egyszerű kezelhetőség

2015. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna a mintája..ugyhogy, ha megfelelne megvenném
2015. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Ja, én azt hittem újat akarsz venni, mert akkor választhatsz másik színt, de ha kapod, vagy használtan jó áron jutsz hozzá, akkor ahogy a második is írta, vedd meg nyugodtan, én amúgy is mindig tettem törölközőt bele, hogy ne izzadjon rá a műanyagra, tehát alig látszik a mintája.


1.v.

2015. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
én megvenném, ha nekem tetszene, mert a tárgyaknak/színeknek nincsen nemük, pl rózsaszín ruhába is öltöztethetnéd a fiad, és akkor azok a ruhák máris fiú ruhák lennének. szóval ha tetszik, vedd meg.
2015. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én simán megvenném, a fiamat pont nem érdekli miben ül ;)
2015. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem tökmindegy? A gyereket nem fogja érdekelni, maximum tetszik neki, hogy színes.


Amúgy mi baja lenne egy szerinted nem fiús dologtól? Meleg lesz tőle, vagy mi a teória mögötte?

2015. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem venném meg fiúnak.
2015. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
én sem venném meg. az ilyen dolgokban általában unisexet veszek, hogy ha a kistesó lány lesz akkor jó legyen neki is. de ha kapjátok és nem vagytok anyagi téren úgy hogy vegyetek akkor persze használjátok.
2015. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én simán megvenném.

Sőt ezen az alapon a lányunknak is kéket vettem.

2015. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!