Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek fiúnak piros-fekete...

Vennétek fiúnak piros-fekete babakocsit?

Figyelt kérdés

Nem túl lányos?

Vagy inkább a szürkét vegyem?

[link]


2012. jan. 21. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is piros-fekete van és nem lányos szerintem. de ez a szürke sem rossz, élőbe meg kellene nézni, mert képen csalóka szokott lenni.
2012. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze. Szerintem amúgy csak a lila meg a rózsaszín, és ezek árnyalati lányosak...
2012. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze ! Nekünk is piros fekete van :) Sőt még az autósülés is piros (ferraris) szerintem a piros teljesen unisex szín.
2012. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jéé csak most kattintottam a képre miután válaszoltam:) Pont ilyen kocsink van nagyon jó, imádom!!
2012. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Semmi negatívumot nem találtál benne? Nehéznek vagy könnyűnek mondható? Városban ideális? Milyen a minősége?
2012. jan. 21. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Hú hát nekünk 2010es van nem tudom lehet e nagy különbség? Annyit látok hogy a mienknek a kupolája eleje rész máshogy néz ki kicsit, de amúgy ugyanolyannak tűnik. Mi rossz terepen lakunk, simán elmegy rajta rugózik, mivel fújós a kerék így nem pattog a baba benne nincs olyan érzésem hogy kemény az egész.

11.5 kiló körül van. Nem olyan könnyű de azért nem is ez a dögnehéz. Emelgetni nem nagyon szoktam a csomagtartóba apa teszi be általában...újszülöttnek is jó volt a hordija meg a mózese, 7 hónapos korunk óta pedig a sportrészt használjuk. Szeretem nagyon klassz kocsi és ahhoz képest nem drága. Még egy babát tuti kiszolgál majd.

2012. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a vector air és eközött gondolkoztunk végül az döntött hogy ennek nagyobb a bevásárlója alul ( a vector van a barátnőmnek hát abba alig fér vmi) Egy dolog van ami nem tetszik benne és ami miatt a vector jobban tetszik, hogy ennek világos szürke a váza a vectornak meg rendes fém meg fekete.

Ez az egy pici bajom van vele:) Esetleg nézd meg a vector air 2011 es lehet már kapcsoltak a tervezők és a 2011nek nagyobbra csinálták a bevásárlóját.

2012. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 21. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen vennék. Miért ne?A piros szerintem is már unisex szín.
2012. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lányos ez a piros-fekete.

És sokkal praktikusabb (tisztítás szempontjából), mint a világosszürke :)

2012. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!