Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás után hajhullás?...

Szoptatás után hajhullás? Lassan megkopaszodom.

Figyelt kérdés

Mióta a 2 èvesem nem szopik, az addig gyönyörű ès dús hajam hullik. De nem csak pár szál. Reggelre az ágyam tele, a lakásban szanaszèt, bárhova megyek, csak az èn hajam. Mára már a fele sincs a règi sörènynek.

Emellett a körmöm... Borzasztó. Ilyen rètegekben válik fel. Állandóan betörik oldalról, van, hogy teljesen az aljától.

Pedig gumikesztyűben takarítok, hajat hetente mosok, balzsam, öblítès nèlküli balzsam.

Hormonszinteket nèztek, azzal nincs gond.

Mi lehet ez? Nektek volt ilyen? Másfèl ève küzdök. Mindenfèle hajszesz, sampon, pakolás...

Anyukák! Mit csináljak? Vagy erre nincs megoldás?

Nagyon el vagyok keseredve, lassan otthonról nem mozdulok ki.


2015. júl. 31. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után fél évig normális a hajhullás, utána már nem. Menj el dokihoz, hormonális probléma is lehet. 2 ismerősöm járt így, nekik pajzsmirigy gondjuk volt.
2015. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, mindenkèpp elmegyek. Csak azèrt jó lenne tudni, másnál is volt e ilyen, ès sikerült e megállítani.
2015. júl. 31. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, én is igy jártam...a halántékomnál teljesen kikopott a hajam. egy év kellett neki mire rendozodott..mármint a kihullás után :D ami szintén egy év volt. vitaminokat szedtem rá..revalidot, meg valami másik hajserkentot. (nem tudom már a nevét)
2015. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt én is kiírtam anno

sok válasz jött, mindenki hajhullós volt ésmindenkinek visszanőtt, nyugi :)

2015. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam.
2015. aug. 1. 00:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Vasad hogy áll? Nekem amiatt szokott hullani.
2015. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg vitamin és ásványianyag hiányod is lehet, ha a körmöddel is problémák vannak. Érdemes gyógynövény alapú sampont, balzsamot használni.
2015. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!