Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok ,4 hónapos a babám.Nem volt ugyan tervezett ,de akadálya sem volt ,így szerencsére átbeszéltük ,és amellett döntöttünk ,hogy megtartjuk.Elötte a fiatalok átlagos életét éltük ,haverok ,munka ,bulik stb.Most persze visszavettünk ebből és ez így van rendjén.Szomorúan vettem észre ,hogy több "haverom" ,ismerősöm nem keres már ,a fiam felé nulla érdeklődést sem mutat ,sőt ,ami legrosszabbul esik ,van aki gúnyt űz ebből.Pedig teljesen normálisak a körülményeink ,a párom is teljesen jó apuka(30 éves).Sajnos ismeretségi körömben 30+ férfiak és nők is lenéznek szinte ,egyfolytában csak azt hallom/látom ,hogy a gyerekvállalás egy ördögtől való dolog.A kérdésem lényege ,hogy miért ciki manapság gyereket vállalni?Miért csinálnak viccet a témából?Oké,hogy valaki nem akar ,de akkor is ,miért gondolják azt ,hogy ha gyereket vàllalsz ,ásd el magad kb ?
2015. aug. 2. 02:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolják így, mert más az életszemléletük. Manapság ritkább, hogy huszonévesen szül valaki (írom úgy, hogy én is 24 évesen szültem és 26 vagyok).

Mostani fejjel úgy gondolom, hogy 30 felett jobb lett volna, de nem bánom így sem, csak azért lehet jobb lett volna.

Nem is 4 hónaposan érzed a gyerekvállalás "terhét" , nekem most jött el az idő. 2 éves és piszkos nehéz, rengeteg türelem kell, ez a dackorszak.


Ha valaki viccet űz belőle ne vedd a szívedre, nem érett rá.

2015. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!