Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én borultam csak ki ezen a...

Én borultam csak ki ezen a híren tegnap?

Figyelt kérdés
Egy három éves kisfiú fulladt bele a tatai tóba, úgy, hogy a szülei ott sem voltak. Állítólag egy csapat nagyobb gyerekkel ment. Szülei állítólag azt sem tudták, hogy hol a gyerekük. Létezhet ilyen? Nem akarom elhinni, engem a gondolat is kikészít, főleg azért, mert egy három éves fiam van nekem is. Elképzelhetetlennek tartom, hogy kiengedném bármi vízhez egy csapat kamasszal. Vagy tóba, úgy, hogy nem vagyok mellette. Annyira szörnyű ez az egész. Könnyeimmel küzdök, ha csak rá gondolok. Pedig nekem idegen gyerek, de akkor is...
2015. aug. 2. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen felelőtlen "szülők". Ezt a sztorit még nem hallottam egyébként. De énis így érzek ahogyan te. Nagyon sok ilyen van :( Pl mostanában rengeteg az autóban hagyott gyerek :(
2015. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mert vannak ilyen felelőtlen szülők, nem is értem hogy fordulhatott meg a fejében,hogy egy 3évest elenged egy csapattal.

De az a történet is szörnyű ahol a két gyerek a tűzzel játszott,végül összeégtek és meghaltak az udvaron egy gödörben,ugy hogy senki nem hallotta a kiabálásukat sírásukat, csak ugy találták meg őket, hogy nekiálltak keresni őket. Pedig az udvarban voltak.

2015. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudja senki, hogy mi volt a háttere a dolognak, ezért nem feltétlen a szülök a hibásak. (Nem hallottam a hírt, csak amit itt írtatok, viszont ennyiböl nem lehet semmiféle komoly következtetést levonni)


Elöfordulhat, hogy a szülök dolgoztak és a gyereket nagyszülökre, szomszédra, bébiszitterre bízták, akik aztán me figyeltek eléggé, vagy csak elengedték a rokon/ismerös gyerekkel valamerre, és aki utána a haverokkal ment a tóhoz.

Ha ilyen lenne, akkor a szülöket nem lehet hibáztatni.

2015. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez tragédia, a szülők biztos életük végéig bánják,hogy felelőtlenek voltak. Érthető ha megrázott a hír kérdező, nekem is vannak gyerekeim, nekem is felkavaró volt.
2015. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Linkeld be, mert mostanában nem találkoztam ilyen hírrel.
2015. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom linkelni. Tv2 híradóban volt tegnap.
2015. aug. 2. 12:41
 7/17 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én csak most olvastam a kérdést, így hallottam a hírt. Nem vagy egyedül, kérdező, engem is szörnyen megviselnek az ilyen hírek, főleg mióta gyerekeim vannak. Mindig előttem van, mit érezhet az anyja...
2015. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sajnos igen .én egy hónapja olvastam cikket,hogy kocsiban hagytak délelőtt egy újszülöttet a napon, pár napja meg,hogy egy apa eltörte a 7 hetes gyerekének a lábát. sajnos van ilyen :-( az ilyenek adták volna inkább örökbe
2015. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos léteznek felelőtlen szülők, erről saját tapasztalatom is van. 2 éve nővéremmel és a kisfiammal mentünk autóval Zamárdi melletti úton (sajnos nem tudom, hányas út, az, amelyikre az autópályáról lekanyarodsz, és végigmegy a Balaton mellett). Forgalmas út, teherautók is mennek rajta. Akkor láttuk, hogy az út szélén egy kb másfél éves kisfiú totyog egyedül, de kb az egyik lába már az autóúton volt, az előttünk lévő teherautó szele meg is csapta, megtántorodott, de szerencsére nem ütötte el. Mi is megálltunk, a teherautó is, de jeleztük neki, hogy mi majd megoldjuk. Kiszálltunk, és reménykedtünk benne, hogy a pici bármilyen útbaigazítást tud adni, vagy a nevét, vagy bármit, amin elindulhatunk. Szerencsére egy két szót mondott, kézenfogtuk, és mutogatta az irány, amerre lakik. Pontosan nem tudta megmondani, nagyon kicsi volt, ezért abba az irányba, ahova mutatott elindultunk, és minden utca minden házát végigcsöngettük. A második utcában célt értünk, na de hogy milyen körülmények között....dagadt anyuka és apuka döglik a napon, mikor megmondtuk, hol volt a gyerek, szó szerint egy cseppet sem izgatták magukat, közönyösen, unottan vették tudomásul. Rohadt ideges lettem, semmi féltés, érzelem nem volt az arcukon, vagy a hangjukban! Akkor jött ki a házból egy 17 év körüli fiú, épp teregetett, ő volt az egyetlen, aki iszonyúan megijedt, lesápadt, rohant a picihez, és nagyon megköszönte, hogy visszahoztuk. Ja, lehagytam, hogy a kertkapu tárva-nyitva volt, tehát így tudott kiszökni a kicsi. Azóta is ideges vagyok, ha erre gondolok.
2015. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!