Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az ingyenes óvodai étkeztet...

Mi az ingyenes óvodai étkeztetés igénylésének a menete?

Figyelt kérdés
Az óvodába kell bevinni valamilyen adatlapot, amelyen nyilatkozom az egy főre eső jövedelemről? Vagy ők kérik, hogy nyilatkozzam. Meddig lehet/kell ezt elintézni? Még egy szót sem szóltak az egészről.

2015. aug. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

önbevallás lesz, az óvoda ad egy nyomtatványt ahol bevallod, hogy nem éri el a jövedelmetek 90akárhányezret/fő/hónapban.

mivel szeptembertől lesz ingyenes az ebéd annak aki belesik, így nyilván a szeptemberi ebédbefizetéskor, augusztusban lesz

2015. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tényleg van?
2015. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is most járok utána...

Számomra is túl szép, hogy igaz legyen, de mivel mi is jogosultak lehetünk, így nyomozok kitartóan.

2015. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a szeptemberi befizetésnél kérdezték a férjemtől, hogy beleesünk-e ebbe a kategóriába, mert akkor ki kell tölteni önbevallással egy nyomtatványt és ennyi. Jövedelemigazolást sem kérnek. (egyenlőre) :)
2015. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl. az XV. kerület honlapján ez van:

[link]

Letölthető a nyomtatvány is, szerintem az egységes az országban.

2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

igaz, hogy senki ne azt írja, ahogy én tudom..., de azért leírom

önkormányzatnál kell igényelni jövedelmi igazolásokkal

és kérheted, hogy küldje meg az óvodának, te is megkapod a határozatot

rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény a neve

a családban az egy főre jutó ne haladhatja meg a 39.900 Ft-ot, beleértve a családi pótlékot is

2015. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az össz bevételünk 300.000 ft 5 főre családival gyeddel együtt párom fizuja stb... persze ez marha soknak hagzik de 3 kisgyerekkel , kaja , lakásrezsi, van hitelünk is
2015. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!