Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van 5 percetek kitölteni a...

Van 5 percetek kitölteni a kérdőívemet? (A csecsemőtápszerekhez kapcsolódik, és szakdolgozathoz lesz)

Figyelt kérdés

A témám a tápszerek megítéléséhez, és a táplálékallergiákhoz kapcsolódik.

A kérdőívemet 25 és 35 év közötti Budapesten élő édesanyák, és az ő édesanyjuk körében szeretném kitöltetni, így megvizsgálva a generációk közötti különbséget. Ha valakinek egyszerűbb, akkor szívesen elküldöm e-mailben is!

A kérdőív itt érhető el: www.kerdoivem.hu/kerdoiv/304075682/

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!


2010. márc. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak Budapesten élő anyukák tölthetik ki?????

Én szívesen kitölteném,ikreim vannak,tápszeresek voltak,de nem vagyok budapesti....

2010. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kitöltöttem. Nem vagyok budapesti, de azt írtam be, hogy odavalósi vagyok. Ennyi az egész :))
2010. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sok sikert, en is kitoltottem (pesti vagyok :))

elerheto lesz valahol a dolgozat?

2010. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitöltöttem :)
2010. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem.

(B)

2010. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kitöltöttem
2010. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon cseles vagy :))

Azért szeretném csak budapestiekkel kitöltetni, mert nem tudnék az ország egész területéről egyenlő arányban kitöltőket találni...

Köszönöm mindenkinek, arra kérnélek majd Titeket, hogy anyukátokkal se felejtsétek el kitöltetni, mert nagyon fontos, hogy az ő korosztályukból is sokan legyenek!

Szép napot mindnekinek!

2010. márc. 8. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!