Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék szakdolgozathoz...

Honnan tudnék szakdolgozathoz tartalomjegyzék sablont nézni neten?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi sürgős lenne a dolog!!!
2011. okt. 10. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

tartalomjegyzéket neked kell csinálni, mivel az mindig más. Nehogy elkezdj pontokat írni meg oldalszámokat. Ez azért se jó, mert észreveszik és lepontozzák + ha 1 oldalt beillesztesz máris elcsúszik az egész. Ha viszont normálisan csinálod, akkor tudod frissíteni a tartalomjegyzéket. Én is paráztam tőle szakdogakor, de tök egyszerű.


2007-es officeban: [link]


2003-as: [link]


Szerintem utóbbiban egyszerűbb.

2011. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de látom annyira sürgős volt, hogy 9 percet se vártál, válaszolni meg luxus. Ezt nagyon bunkó dolognak tartom.
2011. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még mielőtt leírnál ne tedd hogy tudnád miért nem válaszoltam...(egy 6 hónapos gyereket kell ellátnom és nem ülök egyhuzamban a gép előtt, szóval ne bunkózz légyszi....) köszi az infót egyébként
2011. okt. 10. 10:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálnom. Ha már a bunkóságnál tartunk, én a helyedben elnézést kértem volna..:)
2011. okt. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!