Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben tetszenek...

Milyen sorrendben tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Bertalan, Ferdinánd, Fülöp, Ignác, Jakab, Jeromos, Rezső, Tihamér, Tivadar.


Más nevet nem kérek. Csak a fentieket tetszés szerint sorba rakni. Köszi.


2015. aug. 9. 09:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
az átmenetek foglaltak már családon belül
2015. aug. 10. 06:11
 12/31 anonim ***** válasza:
Aha. Az osszes? Zoltan, Adam, Bence, Tamas, Peter, Roland, Marcell, Daniel, David, Mate, Mark, Benjamin, Krisztian, Kristof, Milan, Szilard, Szabolcs, Zalan, Patrik, Andras, Adrian? Es meg sorolhatnam napestig a normalis neveket,.a te csaladodban ez mind megtalalhato? Ezek az atmenetek a Dzsulio meg a Jeromos kozott.
2015. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kb. 4 nincs ezek közül a családban, azok meg a férjemnek nem tetszenek. Nagy család vagyunk, és mindenhol fiúk vannak.
2015. aug. 10. 10:52
 14/31 anonim ***** válasza:
Ja szegeny gyereked azert sziv egesz eletebe Rezso nevvel mert nagy a csalad. LOL. A ferjednek nem.tetszik pl a Milan, de a Rezso meg a Jeromos igen. Erdekesek vagytok:).De te tudod
2015. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Van több név is a tarsolyban, de ezek a "legérdekesebbek", azért írtam ki a kérdést, és ez nem mind tetszik, van ami a páromnak jön be.

Tivadar se jó? nekem az tetszik a legjobban.

2015. aug. 10. 11:54
 16/31 anonim ***** válasza:

Úgy nevezed a gyereked, ahogy akarod, senkit nem érdekel. De a többség szerint ezek a nevek gázak, ez van. Ha tetszik, ha nem.


Különlegesebb, de még értelmes nevek: Ábel, Bánk, Brúnó, Csongor, Dénes, Dominik, Donát, Ervin, Erik és így tovább. Lapozd át az utóneveket, fogsz találni normálisakat is. [link]

2015. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ármin, Lőrinc, Kolos, Zente, Lénárd, Bendegúz, Boldizsár, Merse, Csongor, Donát, Regő, Kende, Patrik, Csaba.
2015. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Kolos, Zente, Kende, nahát, ezek se jobbak szerintem. Ármin, Csaba, Bendegúz van a családban. Zente meg Kende, még én is megkérdezném, hogy fiú vagy lány, amiket én írtam, mindenki tudja, hogy fiúnevek, régi naptári nevek, és nincsenek tömegével.
2015. aug. 10. 13:23
 19/31 A kérdező kommentje:
Előző, te elolvastad a kiírást? hogy más nevet nem kérek? Amúgy ki van nyomtatva a lista, a nyelvtud. intézet honlapjáról.
2015. aug. 10. 13:25
 20/31 anonim ***** válasza:

Elolvastam, mert még én írtam neked a Jakabot!


Add, ami tetszik. Ronda az összes. Egyformán.


Arról nem tehetek, hogy némely névről nem tudod, női vagy férfi...

2015. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!