Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális amit érzek, vagy...

Normális amit érzek, vagy valami nagy gond van velem?

Figyelt kérdés

Teljes kiégettség, képtelen vagyok megújulni ebben..

3 éve vagyok itthon a gyerekekkel. A nagyobbik szept. végén megy oviba, a kicsi még csak 14 hónapos. Eddig úgy éreztem kis kivétellel, mikor nagyon rossz napon volt, kedves, kreatív, gondos anyukájuk voltam, aki valahogy gyűrte a héhtköznapokat. (itthonról este távoli asztali elérésről doglozgattam végig, így annyi kikapcsolódásom volt, kis felnőtt gondolatok)

Most egy pár hete azt érzem, hogy nem bírom már ezt a full time dedót. Hogy mindenért hatszor szólni, hogy várni, türelmesnek lenni, a hangzavar, a vinnyogás, az elvette a játékot, a lassúság, az akadály a házimunkában, felőröl, mérehtetlenül unom, és legszívesebben mennék, mennék, elinnen, egyedül a csendben.

Nincs sajnos nagymamai segítség, semmi más, de az van bennem, hogy ha már hetek óta nem tudok ebből kitörni, akkor vissza kellene menni dolgozni, kicsi bölcsibe ősszel, legalább heti 3 napra.

Jól gondolom?

Normális, hogy besokalltam a kaki-maszat-sírás témába?


Kösz ha valaki tud belém önteni egy kis lelket..


2015. aug. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális. bízd rá a gyerekeket apukára vagy babysitterre, és mozdulj ki, a barátnőiddel vagy egyedül, ahogy jobb neked. ha tudsz, menj vissza dolgozni. kell a felnőtt társaság, ez természetes.
2015. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, csak az osanyak szerint nem az. Senki nem segit? Parod is levehetne terhet a valladrol..
2015. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pároddal nincs kapcsolatod?

általában színt visznek az életbe.

2015. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a párommal még őszig sikerülhet napi fél órát beszélgetni éjjel, az ő két mukahelye meg az én éjjeli számíógépes műszakom között.

ez most egy ilyen időszak, építi a házunkat, gürizik ő is én is, hogy jussunk valamire.

ősszel jobb lesz, akkor nem lesz építkezés.

most ez átmenetileg nehéz. És mielőtt volt az építkezés, tavasszal még, akkor is jobb volt valóban a párom több rám fordított idejétől. De egy ilyen dolgon nem fogok elkezdeni vinnyogni, ezt ki kell bírni.

2015. aug. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!