Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek, aki a...

Van olyan köztetek, aki a nehéz szülése miatt nem akar több gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a férje szeretne még, hogy lehet ilyenkor megegyezni?
2015. aug. 11. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
majd később, majd később, majd később..
2015. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor a gyermekünk megszületett azt mondtam neki, hogy jól nézd meg, mert nem lesz több. Aztán hónapok alatt végigbeszélgettük töviről hegyire hogy mi volt az, ami így megviselt. Most másodszorra más segítőket választottunk, egész másképp zajlik a terhesgondozás is és a szülés is más lesz. Engem megnyugtat a tudat, hogy mindenki maximális empátiával áll hozzám és segít, higy masodszor más élmény legyen. Sokat segítettek nekem itt is: perinatus.hu
2015. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a szülés után kb 3 hónapig mondtam, gondoltam, hogy na ez ennyi volt. Roncs lettem és soha többet. (nem a szülés volt nehéz, hanem a következmények, hólyagsérv, végbélsérv stb.)

Nekem ennyi időbe került csak elfelejteni, de miután elfelejtettem a 6 havi rákszűrés után nekiálltunk a tesónak is.

A párom sosem erőltette, hogy de 3 gyereket tervezünk, pedig sokat hajtottam, hogy én ezt soha többet.

Tudom, ez nem évek, de nekem csak ennyi kellett hozzá, hogy a szülés utáni ijedtséget elfelejtsem, meg a szervezetem is visszaálljon annyira, hogy ne legyek mgrémülve tőle, hogy 30 évesen kissé lerongyolódtam.

Mire jön a szülés megint, egész helyrerázódott minden amúgy.

2015. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 van, párom még szeretne. Ha egy kész babát adnának, akkor én is.

De nem akarok többet terhes lenni és szülni.

Én azt mondtam neki és úgy beszéltük meg, hogy majd 3 év múlva. Aztán majd 2018-ban kitalálok valamit. Van rá 3 évem. Nem akartam örökké ezzel a témával foglalkozni, hogy deeee, kell a gyerek, stb stb stb. Ők könnyen beszélnek. Én végigszenvedtem a 2. terhességet, meg a szüléseket is. Nem szeretnék többet.

2015. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled utolsó? Kitaláltál valamit? :D
2020. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!