Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a kislánya nem arany fülbevalót hord, hanem nikkelmentes orvosi fémet? Hol rendelted? Milyen?

Figyelt kérdés

A második arany fülinket hagytuk el, és még csak 2 éves.

Majd nagyobb korában kap aranyat.


2015. aug. 12. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rendeltük, hanem ezt rakták bele a szalonban, ahol lyukasztattuk. Többféle minta közül lehetett választani, kis rózsaszín virágosat választott magának. 5 éves volt, mikor csináltattuk.
2015. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ditta323 ***** válasza:
Mi nem orvosi fémet választottunk. Blomdahl füllbevalója van lányomnak és mióta belőtték azóta bent van és maradni is fog még egy ideig (mos van benn 6hónapja és 1 éves lesz lányom)
2015. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 2 lányomnak is orvosi fém van, mert az arany sajnos elveszett a nagyobbik füléböl, így tanultam az esetből. Én mindig köveset veszek (ők választják). Kb évente cserélni kell, mert kiesik a kő belőle. De nem drága 1500ft/pár körül van. Nem rendelem, hanem üzletben veszem.
2015. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!