Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 és fél hónapja szültem 2...

3 és fél hónapja szültem 2 hónapos koráig tudtam szoptatni. Nagyon hullik a hajam. Kivizsgáltassam magam v még a hormonok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegkor tobb haj no, egeszsegesebb lesz, besurusodik.

Utana kihullik. Egy ev utan kezdhetsz ezen aggodni.

2015. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A kivizsgálás sosem árt, sok bajt tud megelőzni.
2015. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

A szoptatás abbahagyásakor nekem is nagyon hullott. Rettenetesen aggódtam, mert tényleg nagyon sok volt naponta. Kb 5 hónapig tartott, azóta már visszaállt rendes mennyiségre.

Én DM-es hajerősítőt szedtem, de csak saját magam nyugtatására, mert ilyenkor nem használ a hullás ellen. Viszont sok babahajam lett tőle :)

2015. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzasztó mennyiség kihullott. Minden mosáskor szinte sírtam, mert elfeketedett a lefolyó és egy egész marok hajat szedtem ki. Szörnyű volt!

Három hónappal szülés után kezdődött és tartott kb egy évig, amíg újra teherbe estem. Akkor megerősödött, majd szülés után újra hullott. Borzalmas mennyiségben. Most megint várandós vagyok és gyönyörű tömött egészséges hajam van, egyáltalán nem hullik. Készülök lelkileg a szülés utáni hajhullásra. Mondjuk szedni fogom tovább a Gravidát, de nekem az sem segített.


Szóval, emiatt nem kell kivizsgáltatnod magad. Teljesen normális folyamat. Azért egy vérvételre elmehetsz, ha az megnygugtat!

2015. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!