Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sértő ha a rokonkisgyermek...

Sértő ha a rokonkisgyermek anyukájának jelzem, hogy a gyermek tönkretette nálunk kislányom kedvenc babáját?

Figyelt kérdés

Mamától kapta karácsonyra Götz baba :( , abban reménykedtünk, hogy még felnőtt korában is megmaradhat neki emlékként.

Kislányom csak simogatta kivert szemű babáját nagy szomorúan, a rokonkisgyerek pedig megszeppenve hallgatott a földet nézve mikor kérdeztem mi történt.

A kisgyerek 8 éves, kislányom 5.


2015. aug. 23. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Akarattal tette tönkre a kislány a babát? Ha igen, akkor nyilván szólnék. Ha nem, akkor meg elgondolkodnék azon, hogy mi a célja az "árulkodásomnak".

Ha mondjuk meg lehet csináltatni a babát, de sokba kerülne, akkor lehet (még így sem biztos), ha nem akkor biztosan nem mondanám el direktben.

Veletek is előfordulhat még, hogy valahol kárt okoz a kislányod.

2015. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, és kiegészíteném a válaszomat. Érdemes vigyázni az ilyesmivel. Barátnőmmel hasonló eset miatt romlott meg a kapcsolatunk. Az ő lánya 12 évesen zsebre vágta a fiam szülinapjára frissen kapott zenelejátszóját. Másnapra kisakkoztuk, hogy csak ő lehetett, szóltam anyukának, a kislány be is vallotta, anyuka viszont azóta nem áll szóba velem. Pedig nem voltam sem durva, sem rosszindulatú, és nem is hibáztattam őt.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindig muszáj tartani a szánkat, csak figyelni kell a következményekre is.

2015. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha félted a kislányod bármelyik játékát, azt el kell tenni, ha más gyerek jön játszani. Kétlem, hogy egy 8 éves direkt elrontana bármit. Különben is számára az a baba csak egy sok közül. Az értékével nincs még tisztában.
2015. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A játék hevében történt, hogy lábánál fogva csapkodta az asztalhoz a fejét.
2015. aug. 23. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nem szólnék, csak legközelebb jobban figyelnék, hogy ne durvuljanak el a dolgok.

Amúgy nem lehet megjavíttatni? Keress rá, hátha sikerülne.

2015. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Magamat hibáztatom én is, hogy ez történt.

Tavaly az ágyunkon ugrált a kisgyerek, az ágy eltörött, használhatatlanná vált

2015. aug. 23. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:

sztem javíttatható.

Nézd: [link]

2015. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Játék hevében az asztalhoz csapdosni egy baba fejét... hát èn inkább ezen gondolkoznék el és emiatt beszélnék a szüleivel.
2015. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan szólnék, de nem a baba miatt. Melyik 8 éves "játszik" olyat, hogy a baba fejét az asztalba csapkodom???

Jézus...azért vannak sztorik :D

2015. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy szólnék... Legalább vonják felelősségre a fiút, 8 évesen azért már tudhatná, hogy más babájánaka fejét nem verjük az asztalhoz! Sőt, én ki is fizetettném a javítást!
2015. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!