Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hívják szoptatásnak ha...

Miért hívják szoptatásnak ha egy 6 éves gyerek csüng az anya mellén?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk, ahol a 6 éves kisgyerek egyszer csak elővette az anyja mellét, és s***** kezdte. Szerintem ez nagyon durva, egy 6 éves gyerek akik iskolába megy, és annyi érdeklődési köre van, ezt csinálja mint egy csecsemő. Mi viszi rá az anyákat, gyereket erre? Nem érzik visszafejlődésnek?
2015. aug. 25. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha :O. Hát én is megdöbbentem volna. Ha egyszer még szoptatja a gyereket, ami nekem egy 6 évesnél önmagában is több mint furcsa, akkor is meg lehet egy 6 évessel már értetni, hogy vendégségben nem vesszük elő anya mellét, és nem kezdjük szopni. Nyilván lesz aki azt írja a kérdésedre, hogy mi közöd van hozzá, magánügyük, hogy meddig szoptatja a gyerekét, ez önmagában még így is lenne, de csak akkor ha ők is magánügyként kezelnék. Hogy egy pici pár hetes/hónapos babát szükség esetén valaki megszoptat mások előtt diszkréten, azzal nincs gondom... de ez a sztori ... valóban nem hétköznapi.

A kérdésedre válaszolva nem tudom, hogy mi visz rá erre egy anyát... a gyereknek nyilván ez természetes ha az anyja hagyja, itt szerintem az anya fejében nincs rendben valami, nem tud elszakadni a szoptatástól, így akarja magához kötni a gyerekét, vagy nem tudom.

2015. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez már beteges :s
2015. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Hah, akkor találkoznál csak egyszer is a sógornőmmel...

A nyolc éves lánya már nem "szopik", de a két kisebb gyerekét úgy szoptatja, hogy az egyik mellén a két éves gyerek csüng, a másikon meg a hat éves... És elaludni is csak így hajlandóak a gyerekek.


Pedig egy tanult, értelmiségi nőről beszélünk, akinek ráadásul orvosi diplomája van.

2015. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor 6 év csüng a gyerek az anyja mellén?? Szerintem is kissé beteges az anyuka. A gyerek gondolom nem tehet róla, neki természetes.


Nekem már az is furcsa, amikor egy 3 év feletti gyereket szoptatnak.

2015. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még annyit tennék hozzá,hogy ilyenkor az anyukával szerintem nem stimmel valami

2

2015. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy az anyukával nem stimmel valami, az egészen biztos, de már a gyereket is megnyomorítja ezzel, hiszen normális esetben már rég abbahagyta volna magától is, szóval valami baj lehet a gyerekkel is, ha ez nem történt meg. Nem azért, mert születésétől kezdve defektes lenne, hanem mert az anyucikája tett róla, hogy a gyerek se ússza meg pszichés problémák nélkül. De természetesen elsősorban anyukával vannak gondok, például az, hogy képtelen leválni a gyerekéről.
2015. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!