Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit szoktak a bébiszittere...

Mennyit szoktak a bébiszitterek kérni Bp-n, ha több gyerekre kell vigyázni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
1200 körül óránként.
2015. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 1200/ora/gyerek
2015. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ hány gyerek, mennyi idősek és mit kell velük csinálni, tehát csak játék, ha olyan történik akkor tisztázás,ha éhesek egy szendvics, vagy kell fejleszteni is őket, eljárkálni ide-oda, esetleg a háztartásba is be kell segíteni, főzni a gyerekeknek. Meg még az is fontos, hogy saját házban vigyáz, vagy házhoz jön, meg milyen végzettsége van. Egy középiskolás diáklányt olcsóbban lehet találni mint egy óvodapedagógust vagy ápolónőt.
2015. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Azért ez már nagyon sok szerintem. Három gyerekkel egy délután 10ezerért kb.
2015. aug. 26. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, kérdező. Diplomás óvónő, ennyiért vállalja. Nem a lábát logatja, hanem foglalkozik a gyerekekkel. Meg ugye mihez képest sok... Amúgy szokott kedvezményt adni, ha hosszabb időre kérik adott napon, vagy ha rendszeresen hívják
2015. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha csak szórakoztatni meg vigyázni kell őket persze nem ugyanaz mint főzni, etetni stb... Hol érdemes egyébként keresni megfelelő személyt?
2015. aug. 26. 13:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Szállj le a magas lóról légyszíves. Engem biztos nem fognak így lehúzni, akkor inkább viszem őket mindenhova. 😀
2015. aug. 26. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól vagy, KÉRDEZŐ? Milyen magas lóról beszélsz? Tőlem oda viszed a gyerekeidet, ahová akarod. Ha soknak tartod, nem kell őt igénybe venni. Tudod, amint lehet gyalogolni meg BMWvel is utazni, úgy lehet szomszéd kislányt is megkerni, meg szakembert is. Nyilván szomszéd Zsuzsika 500ert is boldogan elvallalja a gyereket, Kati óvónő meg nem. Ennyi. Te döntöd el, hogy mire van igénye meg pénzed.
2015. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kaptam segítőkész és kedves válaszokat is, egyedül Te beszélsz úgy, mint ha legalábbis a hátsódból sütne a nap. Többieknek tényleg köszönöm.
2015. aug. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!