Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen felületes a...

Nektek is ilyen felületes a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam főorvosin és a doki kb öt perc alatt lerendezett. Még az ultrahangos papìromat sem kérte el. Mit jelenthet ez?
2015. aug. 27. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom nem magándoki, hanem sztk... Ott a válasz.
2015. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, nem ilyen felületes, mert magánorvosom van. sajnos ennyit lehet várni az sztktól :(
2015. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz jártam és alapból 15-20 percet mindig bent töltöttem nála, pedig problémamentes terhességem volt. Megvizsgált, mindent átbeszéltünk, válaszolt a kérdéseimre, és soha nem éreztem azt, hogy a távozásomat sürgetné. 1-2 alkalommal azonban a kórházba mentem hozzá UH-ra rendelési időben, akkor bizony futószalagon ment a dolog, mert rengetegen vártak még a sorukra.
2015. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az átlag dokinak csak egy vagy a sok közül. Rutin. Naponta több száz terhes nőt látnak, már mindent láttak (többször is), így hamar lezavarják őket, különösen ha nincs semmi gond, és te sem kérdezel. Persze tudom hogy egy terhes nőnek (főleg első babával) ez nem elég.

Legközelebb legyél kicsit erőszakosabb és tedd fel nyugodtan a kérdéseid!

2015. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért nem minden hely ilyen!

én is sztk-ba járós vagyok, és nem azt mondom hogy elolvadok a dokik modorától, de mindig megkérdezi hogy van-e panaszom, hogy vagyok?! stb..

ultrahangon is megnéz, minden egyes tanácsadás után, nem mondom hogy órákon át, de mindent megmér, amit megkell..

2015. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt nem írtad magán vagy sztk-s. én is magánban voltam, ott fél óra kb egy vizsgálat, és nagyon alapos.

Nem tudom mit jelent, szerintem azt hogy sokan voltatok, sietett.

2015. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!