Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS. Miért pozitív a terhesség...

SOS. Miért pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Három hete volt missed abortuszom. 8 hetesen halt el a babám. Ma teszteltem és pozitív volt. (nem voltam együtt a párommal)Nem olyan erős de eléggé lehet látni a második csíkot. Mennyi idő kell hogy kiürüljön a hcg? Itt azt olvastam hogy egy két hét. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 11. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki 2-3 hét, de nekem még kisebb volt a babám mikor elment:( Szóval szerintem tesztelj jövő héten ha gondolod és ha + akkor menj dokihoz.
2010. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hcg teljes kiürülése akár 3-4 hét is lehet, egyénenként változó (lásd a saját esetedet).

Mindenestre csak javasolni tudom, hogy ne tesztelj többet, mert ezzel is csak azt éred el, hogy saját magadat kínzod. Nézz előre és ne hátra!

Tudom, hogy most nehéz (én 2008-ban 7 hetesen vetélem el műtéti befejezéssel), de talpra álltam és 3 hónappal később (elsőre) megfogantak az ikreink, akik ma már 9 hónaposak.

Fel a fejjel és kitartás!

2010. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!