Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

Mind dupla név, két nevet szeretnénk mindenképpen. Kérlek, ne azt írjátok, hogy melyiket választanátok, hanem hogy melyikről mi a véleményetek.


Emma Zóra

Emma Szófia

Léna Maja

Léna Szófia

Lea Maja

Lea Szófia

Dániel Balázs

Zénó Balázs

Áron Balázs


2015. aug. 29. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Emma elmegy,Zóra gagyi

2. Ez tetszik a legjobban,de a Szófia miatt

3. Tucat

4. Tucat

5. Tucat

6. Tucat

7-8-9. A Balázs név szintén tucat,meg nem is adnék ilyen nevet hogy Balázs,Bence,kicsit hülyén nézne ki,ha mondjuk bemutatkozna,hogy Dr. Kiss Balázs neurológus vagyok,biztos azt gondolnám,hogy anyádék adhattak volna valami férfiasabb,tiszteletteljesebb nevet,de egyébként a Dániel,Zénó,Áron tetszik.A Zénó mondjuk inkább olyan "oké,elmegy" kategória.


Nem azt mondom hogy legyen valami hiper szuper különleges soha nem hallott neve egy gyereknek,de hogy mindenkit Annának,Hannának,Lénának,Jázminnak,Balázsnak,Bencének meg Levikének hívnak,szerintem gáz.

2015. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Balázs a férjem neve, ezért adnánk másodiknak. Semmi más oka nincsen.
2015. aug. 29. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Másodikként jó,második névként bármi elfér,elsőnek nem adnám.
2015. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lánynevek közül én az Emma Szófiára mondom azt, hogy szép, különleges igy a kettő, az Emma név nagyon tetszik, a Zóra mögötte nem...A többi lánynév nekem olyan semmilyen, vagyis semleges.

Fiúnevek közül az összes tetszik, de a legszebb hangzása a Dániel Balázsnak van.

Ezek szerint még nem tudjátok, mi lesz a pici neme? Vagy netán ikrek leszenek?:)

2015. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1 baba, de nem tudjuk még a nemét. :)

Igazából az Emma az ami mindkettőnknek legjobban tetszik, ha a lányneveket nézzük, így valószínűleg az első név ez lesz, de kíváncsi vagyok mások véleményére, csak úgy. :)

Egyébként nekem még a Lea, ami nagyon tetszik, csak az Emma Lea nagyon nyelvtörős, nem jó.

A fiúnevekkel teljesen tanácstalanok vagyunk, nincs olyan "igazi".

2015. aug. 29. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Lány név párosításaidból nekem a Léna Szófia és a Lea Szófia illik csak össze, a többi, annak ellenére hogy szép nevek külön-külön, együtt nem szépen hangzik.


Fiúk közül a Zénó Balázs hangzik együtt a legszebben.

2015. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem is az Emma Szófia tetszik legjobban, vagy az Emma Zóra, fiúkból meg az Áron Balázs. Léna nagyon gyakori lett, a Lea nem gyereknek való név.
2015. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Emma Szófián kívül egyik sem tetszik, de ez nagyon jó így együtt.

A fiú nevek közül egyik sem tetszik.. Ami nekem a Balázzsal tetszik az a Vince, vagy a Kristóf, mindenképp komolyabb nevet adnék a Balázs mellé mert az elég "komolytalan" .

2015. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emmát, Szófiát, Maját semmiféle párosításban nem adnék. Egyik párosítás sem tetszik. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy a többi felsorolt lánynév sem tetszik.

Dániel Balázs - nagyon hosszú, de szép nevek. Mindkét nevet adnám, de két külön gyereknek.

Zénó - nem is tudtam, hogy ilyen név létezik. Nem adnám, nem hangzik embernévnek.

Áron - egyszerűen nem szép szerintem

2015. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emma Zóra: Nem tetszik nekem egyik sem, de így egybe jó!

Emma Szófia: A Szófia gyönyörű név, és nagyon szép így együtt!

Léna Maja: Nekem a Maja név nagyon nem tetszik, és ez a páros sem az igazi.

Léna Szófia: Nagyon szép így együtt!

Lea Szófia: Tökéletes, én ezt választanám! :)


Dániel Balázs: Nagyon jól hangzik együtt, szép név mindkettő!

Zénó Balázs: A Zénót nem tudom felnőttnek elképzelni, így nem adnám.

Áron Balázs: Nekem nem tetszik így együtt.

2015. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!