Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik vittetek be ruhát a...

Akik vittetek be ruhát a babának! Leírnátok miből, mennyit?

Figyelt kérdés

Császáros leszek tehát elvileg 4 napot leszünk bent. Mennyi body, mennyi rugi kellhet? Zokni kell,ha rugiban lesz végig? Pléd vagy hálózsák?

köszi


2015. szept. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétszer annyi bodyt vittem mint ahany napra mentünk.tehat 8.


Az én fiam nadrágot hord kicsikora ota zoknival. A zoknit minden nap, a nadrágot két naponta cserelem ha nem lesz koszos.


Rugdalozot pizsamakent adom ra egy hetes kora óta.

De am az alá nem kell zokni.


A kórházban pokrockaval takartam be

2015. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 bodyt vittem 2 rugit 3 textilpelust 1 plédet.első 2 nap kórházas bodíban volt.Nekünk pólya volt rugi csak akkor kellett amikor hazajöttünk.
2015. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

zokni felesleges, vigyél neki kesztyűt a karmolászás ellen. Rugit adsz majd rá éjszakára, abból kell tehát 3, + 1 pót. Nappalokra elég lesz a body, abból 4+2 pót.

pléd bőven elég neki (már ha a közeljövőben születik), az enyém júliusi baba, őt be sem takartam, csak éjjelre egy pelussal..

2015. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket vittem: 6 body, 6 rugi, 2 vékony sapi, babapléd.A rugik között volt olyan ami talpas naci és fölsőből állt ,ehhez 2 db zokni. Volt még nálam pár db textilpelenka, 1 tetra törölköző és 1 frottir törölköző. Külön még a hazahozós cucc: body, rugi, sapi, kinti ruházat( termo overál)

2 napig voltunk benn.

2015. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!