Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Ti vittetek hálózsákot a babának a kórházban? Vagy miben aludt?

2012. nov. 10. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok

Nem vittem. Én a Szent Imrében szültem, és ott a babás osztályon iszonyú meleg van, kb. 28 fok.

AZt mondják ez egy pár napig jó átmenetinek miután kijön a baba a 36-37 fokból. Így csak egy pléddel takartam be, ami "jár" a babához a kórházban. Már alapban így hozzák ki.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. nov. 10. 11:56 Privát üzenet
holysmoke nevű felhasználó válasza:

Nem.Popsitörlőn meg peluson kívül mindent adtak a kórházba.Én az 1 sz. Női Klinikán szültem 10 napja.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2012. nov. 10. 12:16 Privát üzenet
Pelust, popsitörlőt és krémet kell vinni csak. Ruhát adnak, és tényleg nagyon meleg van, csak egy pléddel vannak betakarva.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. nov. 10. 12:30 Privát üzenet
Attól függ hol szülsz,nem minden kórházban adnak minden.Én rugit vittem csak be neki,abban aludt,meg plédet,mert csak lepedőt adtak a babához.(szeptemberbe szültem,de akkor is meleg volt)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2012. nov. 10. 15:37 Privát üzenet

Az itteni kórházban adtak a babára ruhát.

De sztem tuti nem kell neki hálózyák mert az újszülött osztályokon általában nagyon meleg van.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2012. nov. 10. 20:17 Privát üzenet
Én pólyában altattam bent a kórházban a fiamat. A 3 bent töltött napon végig abban volt, alig mertem kivenni belőle, olyan picike volt.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2012. nov. 10. 22:02 Privát üzenet
a bajcsyban szültem, nem kellett hálózsákot vinni, plédet kapott a baba, abban aludt. Az annyira bevált, hogy azóta itthon is plédben alszik, pedig van hálózsákja nem is egy. De itthon már csak 21-22 fok van, és szerintem a takaró jobban melegít mint azok a kis vékony hálózsákok.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. nov. 11. 08:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülésznő felkérése hogyan általában? Miskolci Semmelweis kórházban szülésznőkről tapasztalatok?
Jobb ha a baba egy szobában van az anyával a kórházban, vagy pedig inkább külön a többi babával?
Ha a kórházban csak előre megbeszélt esetben adnak EDÁt, mert nincs olyan szakember, akkor esetleges császározáskor hogy-hogy hirtelen van?
Van itt valaki aki mostanában császárral szült az esztergomi Vaszary kórházban?
Bp, János kórházban, császárral szült kismamák. Írnátok nekem POZITÍV élményeket?
A békés csabai kórházban, kötelező e a beöntés? Vagy inkább kúpot adnak? És hogyan zajlik ott egy szülés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!