Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerekkel voltam itthon 7...

Két gyerekkel voltam itthon 7 évig. Annyira befordultam hogy még egy állásinterjúra sem merek elmenni, pedig kéne. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Önbizalmam a a padlón van, depresszió, meg mindenféle lelki probléma kerülget. Közrejátszik hogy szűkre szabott az idő, mivel a férjemnek főállása mellett vállalkozása is van, így én csak ovi és iskola ideje alatt, 8-16 ig tudnék dolgozni. Szűkíti a kört hogy anyósomék sem mindent tudnak elvállalni mert van dolguk, másodállásuk a nyugdíj mellett. Így azt sem mondhatom a munkáltatónak hogy nem fogok gyerekek miatt táppénzre menni. Érettségim van, semmi keresett szuper szakmával nem rendelkezem. Szülés előtt sem volt túl jó a helyzetem, de mindig volt munkám, és több volt az önbizalmam valamennyivel.
2015. szept. 8. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is így vagyok. Nem érzem elég értékesnek ahhoz magam, hogy elhiggyem, kellek bármelyik munkáltatónak is, pont a sorozatos elutasítások és az itthonlét miatt.

Én egyedül nevelem a lányom, így az én lehetőségem is korlátozott, hiszen csak én vagyok akire számíthat, nem vállalhatok több műszakot, de olyat sem, ahol 6-ra kell járni.

8-16-ig tartó munka meg nagyon kevés van.

Nekem ugyan van szakmám, de abban nagyon nehéz elhelyezkedni, máshoz meg mindenütt papírt kérnek.

2015. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

pedig pont az kéne, hogy emberek közé menj. tudom nehéz, én is utálok új helyre menni, de ugyanakkor meg élvezem is :)


segíteni nem tudok, csak van egy tippem, azt osztanám meg... nálunk a nagy tescokban most sok embert keresnek, árúösszekészítőnek, netes rendeléses dolog, a cuccokat összeszedni és csak 6 óra, érettségivel simán felvesznek :) hátha...

2015. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen megértelek, 6 évet voltam itthon két gyerekkel, most fogok visszamenni dolgozni a napokban. Mondjuk nekem van hová. De izgulok, kopott már a tudásom, két kisgyerekkel nem is tudok olyan lelkes lenni. Majd meglátjuk. De. Próbáld magad lelkesíteni valamivel, pályázd meg ami érdekelne, próbáld el az interjút otthon férjeddel/barátnővel, menj el fodrászhoz, készül rá. Menni fog. Amit előző írt, a tescos állás szerintem se rossz. Netes rendeléseket kell összeállítani, nem egy nagy fizikai munka, talán még érdekes is.
2015. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok, 3 gyerekkel és 9 éve itthon. Az első előtt dolgoztam, meg kisebb munkát elvállaltam a gyerekek mellett is. De most már 1 éve keresek melót, és semmi. Már semmi önbizalmam nincs. Én is meg vagyok kötve, csak délelőtt tudnék dolgozni 7-8tól, délután 3-4-ig. De a legtöbb délelőttös műszak 6kor kezd, addigra ott kellene lenni.
2015. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Próbálkozhatnál a postán is, ott sok részmunkaidős ablak mögötti munka van, és csak nyitvatartàs alatt kell dolgozni.
2015. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Itt tudsz nézelődni lakóhely szerint, ha regisztrálsz is, akkor látod a munkáltató nevét is.


Az előző hozzászóláshoz még annyit, hoy nem csak nyitvatartás alatt kell dolgozni a postán. :(

2015. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Postás vagyok, nekem csak munkaidő alatt kell ottlennem. A postavezetőm ott van többet is, de neken sima felvevőként nem kell. A posta nyitva van 8tól 4ig. Én 6 órás vagyok, 9től 3ig!
2015. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Jó neked! :-D

Nálunk Bpesten 9-17 van nyitva a posta. 17 után még leszámolás van, és a rovatolást is az csinálja, aki éri.

2015. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a biztatást :-) A tescós netes összeállítós munka nálunk nem volt meghirdetve, ez egy kisebb város, de láttam országos állásportálon. Amúgy oda állandóan csak nappalis diákokat keresnek, meg azt hiszem start kártyásokat bár nem tudom az mi, nekem biztos nincs.
2015. szept. 8. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
De start kartyad pont,hogy lehet,mivel gyesrol mesz vissza(par eve nekik is jart,most ben tudom) NAV honlapjan keresd meg,hogy jogosult vagy-e
2015. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!